"Złomowisko PL" odcinek 6. Wielki dzień giełdy na złomowisku w Radostowicach [ZWIASTUN]

Przed nami nowy odcinek polskiej produkcji Discovery Channel. Co wydarzy się w "Złomowisko PL" tym razem? Oto kulisy biznesu, w którym rządzą ludzie o stalowych nerwach, a gruz zamienia się w złoto.

Multimedia

"Złomowisko PL" w środy o godzinie 21:00 tylko na Discovery Channel! - sprawdź program tv

Gdy złom zamienia się w czysty pieniądz, nie ma miękkich zasad! Krzykacz dobija targu pomimo gorączki, a złomiarzy na giełdzie w Radosławicach nie powstrzymuje nawet zła pogoda. Pruszkowskiego złomiarza dopadła choroba, jednak nie ma mowy o odpoczynku. Wraz z synem, Januszem oraz Edkiem wybiera się do mechanika, by odebrać z naprawy złomowóz. W planach na ten dzień są jeszcze drobne biznesy - sprzedaż aluminiowych kół i odbiór złomu. Czy osłabiony chorobą zbieracz stanie na wysokości zadania i wyjdzie zwycięsko ze wszystkich negocjacji?

Biznes, w którym rządzą ludzie o stalowych nerwach. Program powraca! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

ZŁOMUJ.PL - GIEŁDA SOBOTNIA

Nadchodzi wielki dzień giełdy na złomowisku w Radostowicach. Wydarzenie przyciąga wielu klientów, którzy poszukują używanych autoczęści. W akcję są zaangażowani wszyscy pracownicy śląskiego złomowiska, a nad ekipą jak zawsze czuwa czujny szef, Rafał. Pomimo kiepskiej pogody na placu melduje się bardzo dużo klientów, a ograniczeniem staje się wydajność ekipy. Czy ten dzień zakończy się przewidywanym, wielkim zyskiem?

PIOTROSTAL – DŹWIG

Stalowy, szef Piotrostalu, zakupił nowy skład transportowy - ciągnik siodłowy i niskopodwoziową naczepę. Ten pomysł nie przypadł do gustu bratu Stalowego, Sławkowi, który sceptycznie podchodzi do dużych inwestycji. Okazało się, że skład od razu zacznie na siebie pracować - Stalowy z Szymonem jadą odebrać stary dźwig na podwoziu ciężarówki z okolic Tłuszcza. Plac, gdzie stoi maszyna, okazuje się wyjątkowo ciasny. Czy uda się załadować dźwig na naczepę i bezpiecznie dowieźć do bazy?

%%GALERIA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×