"Złomowisko PL" pożegna Marka Pawłowskiego. Powstaje odcinek poświęcony zmarłemu "Krzykaczowi"

Ekipa "Złomowisko PL" chce pożegnać Marka Pawłowskiego w wyjątkowy sposób. Twórcy programu Discovery Channel zapowiedzieli już odcinek, który w całości zostanie poświęcony zmarłemu "Krzykaczowi". Poznajcie szczegóły!

Multimedia

Ekipa "Złomowisko PL" pożegna Marka "Krzykacza" Pawłowskiego w specjalnym odcinku

Niespodziewana śmierć Marka "Krzykacza" Pawłowskiego, czyli bohatera programu "Złomowisko PL" była dla widzów prawdziwym szokiem. "Król złomu" odszedł 31 grudnia w wieku 47 lat. -Ten rok miał się zacząć zupełnie inaczej. Ogromny smutek. Mareczku, zawsze będziemy o Tobie pamiętać - tak 1 stycznia żegnała go ekipa Discovery Channel Polska.

Syn zmarłego Marka "Krzykacza" Pawłowskiego prosi o pomoc!Zobacz więcej

Twórcy "Złomowiska PL" na tym jednak nie poprzestali, bo już zapowiedzieli specjalny odcinek programu, który zostanie poświęcony pamięci Marka "Krzykacza" Pawłowskiego.

Mieliśmy od Was bardzo dużo próśb, aby zrobić odcinek "Złomowisko PL", w którym bohaterowie serii będą wspominać Krzykacza. Odcinek, w którym powrócimy myślami do scen melancholijnych, jak i tych zabawnych. W końcu Marek Pawłowski był, można rzec, naturalnie urodzonym, unikalnym komikiem. Przede wszystkim był autentyczny, ponieważ poza kamerami zachowywał się tak samo jak przy realizacji odcinków. Niech to będzie trybut dla "Króla Złomu", któremu tej korony już chyba nikt nigdy nie odbierze... - poinformowano.

Wiadomo, że odcinek, w którym bohaterowie serii wspominają Marka Krzykacza już powstaje. Data emisji nie jest jednak na razie znana. Fani "Złomowisko PL" nie kryją radości. W komentarzach na profilach programu w mediach społecznościowych dziękują za wspaniały gest twórców.

Świetny pomysł !! Wczoraj oglądałam na Discovery odcinki Złomowisko PL i jakoś tak smutno się oglądało wiedząc że już więcej tego duetu nie zobaczę w programie

To będzie wspaniałe oddanie należnego hołdu i wyraz ogromnego szacunku dla Pana Marka. Czekamy na szczegóły. Powodzenia

Czekam z niecierpliwością na emisję odcinka

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Telemaniak (gość)

    Fajny był. Ale był. Idziemy dalej.

    15.01.2021 11:44
  • Piotr (gość)

    Marek miał 47 lat jak zmarł a nie 65 :/

    15.01.2021 08:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×