"Złomowisko PL". Syn zmarłego Marka "Krzykacza" Pawłowskiego prosi o pomoc! Potrzebne są pieniądze na nagrobek

Śmierć Marka Pawłowskiego wstrząsnęła widzami programu "Złomowisko PL". Syn słynnego "Krzykacza" zaapelował do nich ostatnio o pomoc. Potrzebne są pieniądze na nagrobek dla bohatera programu Discovery Channel.

Multimedia

Marek "Krzykacz" Pawłowski zmarł 31 grudnia 2020 r. "Król złomu" jak nazywali go fani programu "Złomowisko PL" odszedł niespodziewanie w wieku 65 lat.

W sieci powstała zbiórka dla rodziny nieodżałowanego "Krzykacza". -Wszyscy znamy Marka Krzykacza Pawłowskiego był to wielki człowiek nie tylko swoją posturą ale także z wielkim sercem. Nigdy nie odmawiał pomocy potrzebującym. Nigdy nie było takiej sytuacji by powiedział "nie pojadę" "nie mam czasu". Nie ważne w jaka stronę kraju, on zawsze był. Mimo, że w domu nigdy się nie przelewało pomagał innym w potrzebie. Wraz z odejściem Marka z tego świata odeszło również utrzymanie dla rodziny. Janusz czyli syn jest już dorosły i zostaje głową rodziny, wierzymy że uda mu się zbudować szczęśliwy dom, zaopiekuje się mamą i bratem. - czytamy na stronie zbiórki.

Marek "Krzykacz" Pawłowski nie żyje. Bohater programu Discovery Channel zmarł w sylwestraZobacz więcej

Wiadomo, że jego syn, Janusz Pawłowski chce przede wszystkim uzbierać pieniądze na nagrobek dla ojca.

Dostajemy wiele wiadomości z pytaniem, kiedy taty pogrzeb, ponieważ chcecie przesłać wieńce. Pomyślałem z mamą, że tych wieńców będzie mnóstwo. Na grób babci, ponieważ tata będzie chowany z babcią, się nie zmieszczą. Pomyśleliśmy, że najbliższa rodzina będzie kupowała wieńce, a reszta zamiast kupowania kwiatów niech wpłaci jakąś symboliczną kwotę na zbiórkę na pomnik dla taty. Jak zostanie coś z tych pieniędzy, to może się BUS-a kupi, żeby złom zbierać dalej i mamie się resztę da - mówi Janusz Pawłowski na nagraniu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Lubil (gość)

  Lubiłam oglądać ten program. A to o co prodi to żenada. A może mamy was utrzymywać co? Ludzie bez wstydu.. Do pracy jeden z drugą niech się wezmą. Dobrze się siedziało w jak mąż zarabiał niech łaskjawa pani ruszy te swoje 4 litery i weźmie się do pracy, to postawiają pomnik. To że oglądało się ten dok.nie znaczy że mam dać leniwej pan na pomnik a z tego co im zostanie to będą za to żyć, kurcze co za bezszczelne ludziska, bez kszty wstydu i godności.

  12.01.2021 21:12
 • Wiolka (gość)

  Rozumiem śmierć , to tragedia gdy odchodzi członek rodziny. Ale to żeby wołać pieniądze na pomnik ,to już lekka przesada. Może tak kochany syn z kochaną mamuśką zakasali rękawy i wzięli się do pracy to zarobią na pomnik. Ludzie nie mają za grosz wstydu. Aby w taki sposób wyłudzać pieniądze. Umierają sławy , celebryci itp. I co każdemu mielibyśmy stawiać pomniki bo rodziny nie stać postawić pomnik? Po drugie pomnik nie stawia się tak szybko, ziemia musi się trochę uketzec więc możesz śmiało z mamuśką zapracować na pomnik a narazie postaw płotek dookoła grobu jak to robią inny. Wstydźcie się żeby na śmierci ojca i męża zarabia c do oracy droga pani, czas najwyższy przejąć oakrcxke po mężu i jeździć z synem jak to robią inne kobiety i to o wiele starsze od pani. A nie zebrać wstyd mi za takich ludzi. Mąż i ojciec to by się w grobie przewracał jakby słyszał co wy wyczyniacie totalny brak taktu i godności. Co za hieny.

  12.01.2021 21:03
 • Ja (gość)

  Witam żenada ja też pochowałem tatę i nikt nie dał mi nawet złotówki i pracuję fizycznie. A postawiłem pomnik sam. Więc Januszku czas zabrać się do normalnej pracy a mama też powinna podwinąć rękawy i iść do normalnej pracy.

  10.01.2021 09:14
 • Bsx (gość)

  Każdy by tak chciał poprosić i już. Ile osób od lat leży w ziemi bez jakiegokolwiek pomnika. Pewnie najlepiej poprosić i samemu nie zapracować. Wygodne życie.

  08.01.2021 21:59
 • JAK TO (gość)

  Występował w tv i kasy brak, dziwne.

  07.01.2021 01:14
 • Chris (gość)

  WSZYSTKO fajnie potencjal finansowy ma discovery niż my Gdzie oni sa? Bili kasę dzięki ogladalnosci?

  07.01.2021 00:36
 • Chris (gość)

  Trochę przesada z tą prośbą o kasę. Busa to chyba ojciec mu zostawił a teraz po prostu z mama do pracy trzeba iść...

  06.01.2021 23:23
 • Paweł (gość)

  Miał 47 lat bo było zdjęcie nekrologu na fb. Bardzo rzetelny dziennikarz to pisał.

  06.01.2021 21:13
 • ggg (gość)

  nic nie rozumiem.piszą że miał 47 lat a tu 65.gdzie jest prawda?

  06.01.2021 20:48
 • Xxx (gość)

  Rozumiem ok ma pomnik też to lubiłam spoko tylko nie rozumiem jeśli ktoś walczy o życie dziecka lub swoje nie ma tak szybko wpłat A tutaj już jest zbiórka przekroczona ...

  06.01.2021 20:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×