Złote Globy 2016. Na żywo z czerwonego dywanu na E! [WIDEO]

Już 10 stycznia 2016 roku w kalifornijskim Beverly Hills odbędzie się 73. ceremonia rozdania Złotych Globów. Duet wytrawnych prezenterów stacji E! Entertainment – Ryan Seacrest i Giuliana Rancic – zrelacjonuje na żywo wydarzenia towarzyszące jednej z największych imprez Hollywood.

Multimedia

Początek transmisji z czerwonego dywanu Złotych Globów 2016 w niedzielę 10 stycznia o północy.

Prowadzący pogram "Na żywo z czerwonego dywanu" po raz kolejny zabiorą widzów w podróż do świata pięknych, bogatych i utalentowanych. W relacji nie zabraknie gorących komentarzy oraz emocjonujących wywiadów z ulubionymi aktorami. Kamery stacji E! Entertainment przyjrzą się też kreacjom gwiazd, zaprojektowanym przez największych światowych projektantów. Czym zaskoczą Cate Blanchett, Jennifer Lawrence, Kate Winslet, Leonardo DiCaprio i inni tegoroczni nominowani?

CZYTAJ TAKŻE:
ZŁOTE GLOBY 2016. GDZIE OBEJRZEĆ TRANSMISJĘ W TV I ONLINE?
DENZEL WASHINGTON OTRZYMA HONOROWEGO ZŁOTEGO GLOBA

Program stanowi niepowtarzalną okazję, by zobaczyć z bliska uroczystą ceremonię, a także zajrzeć za kulisy bankietu po gali. Dzięki przebojowym prowadzącym oraz kilkunastu kamerom rozstawionym wokół czerwonego dywanu, widzowie trafią do samego centrum akcji i nie przegapią żadnego istotnego szczegółu. Ross Mathews, Zuri Hall i Dave Karger zaproszą gwiazdy przed główną kamerę stacji E! „Glam Cam 360”, aby na gorąco przeanalizować prezentowane tego wieczoru kreacje. Nowością tegorocznej transmisji będzie „E! Glambot“ – wysokiej jakości kamera umieszczona na 2,5-metrowym robotycznym ramieniu, która zapewni widzom mnóstwo niezwykłych i precyzyjnych ujęć.

Stroje, w których gwiazdy wystąpią podczas gali wręczenia Złotych Globów, zostaną skrupulatnie ocenione przez Giulianę Rancic, Melissę Rivers, Brada Goreskiego oraz gości specjalnych Policji Stylu już 13 stycznia o godz. 21:00, również na kanale E! Entertainment. Tradycyjnie nie zabraknie błyskotliwych komentarzy i dowcipnych, czasem uszczypliwych uwag. Dowiemy się, kto swoim strojem zachwycił, a kto zniesmaczył modowych krytyków.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×