Złote Globy 2016 - wyniki. "Zjawa" zgarnia nagrody! [LISTA ZWYCIĘZCÓW]

Złote Globy 2016 rozdane! Największym zwycięzcą według Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej jest w tym roku film "Zjawa" w reżyserii Alejandro Gonzáleza Iñárritu. Poznaj wszystkich zwycięzców!

Multimedia

W Hollywood odbyła się 73. gala rozdania Złotych Globów, którą już po raz czwarty poprowadził aktor i komik Ricky Gervais. Największym zwycięzcą tegorocznej gali okazał się film "Zjawa" w reżyserii Alejandro Gonzáleza Iñárritu. Obraz otrzymał aż trzy statuetki, w tym dla najlepszego aktora w filmie dramatycznym, Leonardo DiCaprio. Dla reżysera, pochodzącego z Meksyku to drugi rok z rzędu, w którym otrzymuje (w 2015 r. roku otrzymał statuetki za film "Birdman").

CZYTAJ TAKŻE:

KREACJE GWIAZD NA GALI ZŁOTYCH GLOBÓW 2016 [WIDEO+ZDJĘCIA]
LEONARDO DICAPRIO O "ZJAWIE" I REŻYSERZE ALEJANDRO INARRITU [WIDEO]

Wśród laureatów w kategoriach filmowych, obok DiCaprio, znaleźli się m.in. Matt Damon, Jennifer Lawrence i Kate Winslet. Muzycznie triumfował maestro Ennio Morricone oraz najnowszy utwór promujący kolejną odsłonę przygód Jamesa Bonda. Najlepszym filmem animowanym został okrzyknięty "W głowie się nie mieści".

Najlepszymi serialami okazały się "Wolf Hall", "Mr. Robot" i "Mozart in the Jungle". Złoty glob przypadł także Lady Gadze, która brawurowo wcieliła się w postać właścicielki mrocznego hotelu w serialu "American Horror Story: Hotel".

Kto jeszcze triumfował na gali? Zobaczcie laureatów Złotych Globów 2016 w naszej galerii!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×