Złote Globy 2019. Joanna Kulig zachwyca na branżowych imprezach w zaawansowanej ciąży! O jej wygląd dba fryzjer Madonny! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Joanna Kulig po zagraniu w "Zimnej wojnie" Pawła Pawlikowskiego stała się najbardziej znaną polską aktorką w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Aktorka zachwyca na branżowych imprezach w zaawansowanej ciąży, a o jej wygląd dbają najlepsi m.in. fryzjer Madonny!

Multimedia

Joanna Kulig to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek w Hollywood. Po sukcesie "Zimnej wojny" Pawła Pawlikowskiego, o Kulig piszą najważniejsze portale i słynne magazyny. Ostatnio polska aktorka wzięła m.in. udział w sesji do prestiżowego "W Magazine". Joanna Kulig została wymieniona wśród najlepszych aktorów i aktorek 2018, obok taki sław jak: Nicole Kidman, Amy Adams, Emily Blunt, Ramiego Maleka czy Margot Robbie.

Lady Gaga w ogromnej lawendzie i Julia Roberts w spodniach. Jak gwiazdy wyglądały na czerwonym dywanie? [GALERIA]Zobacz więcej

Joanna Kulig mimo zaawansowanej ciąży, wciąż chętnie promuje "Zimną wojnę" w Stanach Zjednoczonych. Aktorka pojawia się na najważniejszych imprezach w Hollywood. Polkę zaproszono m.in. na galę BAFTA oraz after party po rozdaniu Złotych Globów.

Jak się okazuje o wygląd Polski dbają najlepsi m.in. fryzjer Madonny - Andy Lecompte. Na jego Instagramie można znaleźć zdjęcia i filmami z przygotowań z Joanną Kulig, które podpisał:

Mam obsesję na jej punkcie. Piękna Joanna Kulig.

W galerii możecie zobaczyć najnowsze stylizacje Joanny Kulig z Los Angeles. Prawda, że wygląda kwitnąco?

Zobacz galerię

Źródło: Press Association/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×