"Złote serce" - nowa telenowela zastąpi "Królową jednej nocy" w TVP1! O czym jest? [ZDJĘCIA]

Już 14 grudnia na antenie TVP1 zobaczymy nową telenowelę. Portugalskie "Złote serce" zastąpi turecką "Królową jednej nocy". Sprawdź, o czym jest nowa telenowela TVP1!

Multimedia

"ZŁOTE SERCE" ODCINEK 1. W ŚRODĘ, 14.12.2016 O GODZ. 18:35 W TVP1!

"Złote serce" (org. "Coração d'Ouro") to portugalska telenowela z 2014 roku. Swego czasu w Portugalii oglądało ją ponad 1,5 miliona widzów, co sprawiło, że była jednym z najchętniej oglądanych programów w tamtejszej telewizji. Serial otrzymał wiele nagród i nominacji, w tym Złoty Glob dla Mariany Pacheco za rolę Catariny. O czym jest "Złote serce"?

Maria (Rita Blanco) i jej córka Catarina (Mariana Pacheco) żyją w biedzie. Nie mają nawet prawdziwego dachu nad głową mieszkają w przyczepie kempingowej na polu namiotowym. Mimo tego Maria zdołała kosztem wielkich wyrzeczeń opłacić studia córki na prestiżowej uczelni. Dla Catariny gotowa jest do wszelkich poświęceń. Pewnego dnia dzwoni do niej były pracodawca, Miguel (Luís Noronha). Starszy pan jest bardzo chory, pragnie przed śmiercią uporządkować swoje życie i ponaprawiać wyrządzone krzywdy. Proponuje Marii pracę opiekunki i mieszkanie w jego luksusowej rezydencji.

Catarina nie może zrozumieć wahania matki, widzi w tym szansę na poprawę swojego losu. Maria ma jednak swoje powody: przed laty odeszła z domu Miguela po krótkim romansie z jego synem Henrique (João Reis). W końcu Catarina zwycięża i Maria przyjmuje propozycję. Rodzina Miguela, a zwłaszcza Henrique traktują obie kobiety z dużą nieufnością. Tym bardziej gdy okazuje się, że Miguel postanowił umieścić je w swoim testamencie. Catarina nie mogąc się doczekać spadku, postanawia zabić swego dobroczyńcę. Maria staje przed wyborem albo zostanie wspólniczką zbrodni, albo doniesie na rodzoną córkę.

CZYTAJ TAKŻE:

JACEK KURSKI CHCE ZREZYGNOWAĆ Z TURECKICH SERIALI! CZYM JE ZASTĄPI?
ŚLUB SELIN I KARTALA W OSTATNIM ODCINKU SERIALU "KRÓLOWA JEDNEJ NOCY"? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • jOANNA (gość)

    kiedy naSTĘPNE ODCINKI>

    30.06.2017 10:00
  • OKO (gość)

    Ktoś powinien pogonić tych co streszczają (krótkie notki do odcinka) odcinki na VOD tego serialu. Te opisy nie mają nic wspólnego z rzeczywistą treścią odcinka. KTOŚ ODWALA FUSZERKĘ!!!!!!

    14.06.2017 09:54
  • gość (gość)

    Film super ! szkoda że zmienili godziny nadawania, bo jeszcze jesem w pracy

    31.05.2017 11:40
  • piotrowski (gość)

    catriny nie wydam

    27.03.2017 17:27
  • lalka (gość)

    nudny serial,aktorzy brzydcy,szkoga czasu

    18.03.2017 17:19
  • Anna (gość)

    Uważam że jest fajny piękna muzyka widoki jedynie rodzina sportowców wkurza oglądam z przyjemnością

    10.03.2017 13:13
  • Pankor (gość)

    Ten serial jest przydługi. Parę niepotrzebnych wątków. Można go skrócić o połowę, bez żadnego uszczerbku dla historii serialu.

    08.03.2017 14:34
  • Miśka (gość)

    Czy TvP nie powinna przeprowadzać sondaży wśród abonentów i według oglądalności podejmować decyzji, który np. serial należy wyświetlać, a który zdjąć z anteny? Bo od lat zastanawia mnie, dlaczego np. serial "Klan" jest jeszcze kręcony i nadawany w tv, a z anteny są ściągane z niewiadomych powodów seriale na naprawdę dobrym poziomie. Dlaczego w tv program jest wg "widzimisię" kolejnego prezesa, a nie widzów?

    28.02.2017 20:26
  • Mami (gość)

    Zlote serce. TAK nudnego serialu jeszcze niewidzialam, a przedewszystkim tych sportowcow psuja cala fabule tego serialu. I zato musimy placic?

    14.02.2017 15:41
  • dana (gość)

    przeciez Złote serce leci dale ale o godz,16.oo

    14.02.2017 13:04
  • pindziulindziu (gość)

    tureckie sa fascynujące seriale ale zlote serce również jest super,szkoda ze nie emitujecie go dalej

    13.02.2017 20:01
  • tara (gość)

    Fajny film piekne krajobrazy Portugalskie. Szkoda ze już go zastąpiono Turecka szmirą w której morderstwa, knucia i wyrzynanie ludzi. Tak nas przygotowują do nowego świata i szariatuu!!!!

    13.02.2017 18:53
  • Kama (gość)

    Główny wątek ciekawy,inne lepsze i gorsze,a najgorsza ta rodzina nierobów i gra tych aktorów.Ale 360 odcinkow to przesada

    09.02.2017 21:12
  • Gość (gość)

    Złote serce ma ponad 320 odcinków. Szkoda, że tvp1 przerywa już po 30 paru, żeby dalej nadawać turecką szmirę...

    09.02.2017 18:54
  • barbara (gość)

    Serial nudny,zdecydowanie lepsze są seriale tureckie i co dla mnie dziwne ,bliższe naszej mentalności.Aktorzy urodziwi,piękne wnętrza,krajobrazy.Chwila na relaks w ciągu zabieganego zwykle dnia.Złote serce nie ma tych walorów,nie będę go oglądać.

    09.02.2017 10:10
  • gość (gość)

    Serial potwornie nudny.

    01.02.2017 11:30
  • Ja (gość)

    ta blblioteka na zdjeciu jest z Porto wiec moze tam?

    31.01.2017 19:04
  • Louis (gość)

    W jakim miescie byl nagrywany serial zlote serce?

    21.01.2017 14:32
  • Nadzieja (gość)

    Wolę oglądać Złote Serce albo tureckie niż M jak ...Barwy Szczęścia czy Klan.Tam przynajmniej mogę zobaczyć coś więcej niż Sadybę

    18.01.2017 21:11
  • Iza (gość)

    Serial kiepski, nudny ale argument, że brzydcy aktorzy to przesada. Mnóstwo ciekawych niebanalnych twarzy, to w tureckich serialach nie widziałam ładnych twarzy.

    18.01.2017 19:14
NowszeStarsze