"Złotopolscy". Joanna Orleańska rozwija aktorską karierę już od 26 lat. Jak się zmieniała w ciągu ponad dwóch dekad na ekranie?

Spokojnie rozwijająca się kariera, udane życie osobiste - czyżby Joanna Orleańska wygrała los na loterii? Gwiazda seriali i kina cieszy się wyjątkowo szczęśliwym związkiem małżeńskim i macierzyństwem.

Multimedia

Joanna Orleańska ma szczęście

Gwiazdę widzowie zapamiętali przede wszystkim dzięki postaci Joasi Jęczydło, w którą wcielała się w serialu "Złotopolscy" przez 10 lat. Ale Joanna Orleańska nie pozostała aktorką jednej roli. Publiczność polubiła także jej Dianę Srokę ze "Szpilek na Giewoncie", Beatę Lubińską z "M jak miłość", Emilię Izdebską z "Leśniczówki" i Milanę Wołodyjowską z "Kowalscy kontra Kowalscy". Na dużym ekranie oglądaliśmy ją w m.in. "Show", "Pręgach", "Bezmiarze sprawiedliwości", "Senności", "Huśtawce", "Zbliżeniach".

Joanna Orleańska na planie serialu "Przypadki Cezarego P." [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Z mężem, aktorem Pawłem Orleańskim ("Niania w wielkim mieście") pobrali się 22 lata temu i mają 15-letnią córkę Antoninę. Nie od razu Joanna, wówczas Pierzak, zainteresowała się kolegą z roku we wrocławskiej szkole teatralnej, choć on zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Dopiero kiedy musieli razem przygotować się do zajęć, serce Joanny zaczęło topnieć. Wesele odbyło się w staropolskim dworku w Bytomiu - skąd obydwoje pochodzą - a w podróż poślubną pojechali na Malediwy:

Dwa tygodnie na Malediwach dało nam wspomnienia na całe życie. Decyzję o wyjeździe podjęliśmy w noc poślubną. Rodzina, zamiast dać nam tradycyjne prezenty, zrobiła zrzutkę, żebyśmy mogli spłacić kredyt na samochód, a my przeliczyliśmy zebrane pieniądze i zamiast do banku, zanieśliśmy je do biura podróży. To była niezapomniana wyprawa! - powiedziała aktorka w rozmowie z portalem Światseriali. interia.pl.

Dodała, że mąż jest dokładnie takim partnerem, jakiego sobie wymarzyła jako nastolatka i że wierzy w to, iż zostali sobie przeznaczeni.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×