"Złotopolscy". Klaudia Halejcio mieszka w luksusach na 30. piętrze warszawskiego wieżowca. Zobacz wnętrza jej apartamentu!

Klaudia Halejcio mieszka w chmurach. Aktorka niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Pewnie dlatego postanowiła zmienić mieszkanie. Do tej pory mieszkała w luksusowym apartamencie na 30. piętrze warszawskiego wieżowca. Zobacz wnętrza!

Multimedia

Mieszkanie Klaudii Halejcio do kupienia?

Wkrótce najważniejsza życiowa rola Klaudii Halejcio - rola mamy. Andżelika z serialu "Złotopolscy" podchodzi do niej bardzo poważnie i chyba dlatego chce zapewnić maleństwu najlepsze warunki rozwoju. "Super Express" donosi, że aktorka wystawiła na sprzedaż mieszkanie. Czyżby wolała kupić dom za miastem? Czy dotychczasowe lokum jest za małe?

Luksusowe mieszkanie Klaudii i jej partnera Oskara znajduje się na 30. piętrze warszawskiego wieżowca Cosmopolitan. Ma 77 metrów kwadratowych. Składa się z korytarza, salonu z kuchnią, sypialni, łazienki i garderoby. Cena za metr - 39 935 zł.

Kupujecie? Ciekawe, jak długo apartament pozostanie "do wzięcia"...

Życzymy przyszłej mamie dużo zdrowia i przypominamy, że na premierę czekają trzy nowe filmy fabularne z udziałem Klaudii Halejcio - "Szczęścia chodzą parami", "Krime story. Love story" i "Gierek".

Klaudia Halejcio już tak nie wygląda! Paulina Krupińska komentuje nową fryzurę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×