"Złotopolscy". Małgorzata Socha jako ponętna Kate uwodziła serialowego Wieśka Gabriela. Tak zaczęła się jej kariera. Publikujemy archiwalne zdjęcia

Małgorzata Socha jest dziś wielką gwiazdą. Niestety, początki kariery aktorskiej były dla niej trudne. Aktorka przez pewien czas pracowała nawet w branży nieruchomości. Jak zaczęła się jej kariera? W galerii publikujemy stare zdjęcia z planu serialu "Złotopolscy". Zobaczcie, jak Małgorzata Socha w roli Kate uwodziła serialowego Wieśka Gabriela.

Multimedia

Małgorzata Socha to jedna z najpiękniejszych i tych najbardziej popularnych polskich aktorek. Urodziła się w 1980 roku. Przebojowo zagrała Violettę Kubasińską w serialu "BrzydUla", a później mogliśmy ją oglądać także w serialach "Na Wspólnej" i "Prosto w serce". Od 10 lat gra Ingę Gruszewską w serialu "Przyjaciółki". W 2020 roku powtórzyła rolę Violetty w kontynuacji słynnego serialu TVN.

Aktorzy wrócili na plan! Jednak będzie 20. sezon! Anka i Wiktor przeżyją?Zobacz więcej

Małgorzata Socha początki. Jak zaczęła się jej kariera?

Małgorzata Socha aktualnie jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu, ale jej początki nie były łatwe. Zaraz po zakończeniu studiów w Akademii Teatralnej w Warszawie, Socha nie mogła znaleźć pracy w zawodzie. Pogodziła się, że nie będzie aktorką i zaczęła robić karierę w branży nieruchomości, w której zaczęła odnosić pierwsze sukcesy!

Kończąc Akademię Teatralną, nie byłam rozchwytywaną aktorką. Pomyślałam sobie, że przecież nie każdy, kto skończył studia aktorskie, musi pracować w zawodzie. Wiele jest takich osób, które nie dostały pracy ani w teatrze, ani w serialu i musiały znaleźć inny sposób na życie. Stwierdziłam, że pewnie w moim roczniku padło na mnie. Właściwie to pogodziłam się już z tym, że nie będę aktorką i zatrudniłam się w agencji nieruchomości - wspominała w rozmowie z Plejadą.

"Brzydula" na świecie. Jak wyglądają brzydule w innych krajach? Nasza Ula najlepsza?Zobacz więcej

Jedną z jej pierwszych ról na małym ekranie była Kate w serialu "Złotopolscy". Córka kapitana Wonsa (w tej roli Krzysztof Stelmaszyk) była zafascynowana Wiesławem Gabrielem (Paweł Wawrzecki). W kolejnych latach aktorka wystąpiła w takich produkcjach jak: "Kasia i Tomek", "Sfora", "Plebania", aż w końcu przyszła do niej rola Zuzy w serialu "Na Wspólnej".

W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia Małgorzaty Sochy z serialu "Złotopolscy" i nie tylko. Zobaczcie, jak piękna aktorka wyglądała na początku kariery.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×