"Złotopolscy". Nie żyje Katarzyna Lutkiewicz, córka Gustawa Lutkiewicza. Od lat zmagała się z ciężką chorobą

Zmarła Katarzyna Lutkiewicz, córka Wiesławy Mazurkiewicz i Gustawa Lutkiewicza - aktora znanego z takich seriali jak: "Alternatywy 4", "Stawka większa niż życie" oraz "Złotopolscy". Lutkiewicz od lat zmagała się z ciężką chorobą.

Multimedia

Nie żyje Katarzyna Lutkiewicz, córka Gustawa Lutkiewicza

O śmierci Katarzyny Lutkiewicz dowiedzieliśmy się m.in. z nekrologu Zespołu i Zarządu Fundacji im. Stefana Batorego, dla którego pracuje jej córka, Zofia Lutkiewicz.

Naszej drogiej Koleżance Zosi Lutkiewicz wyrazy serdecznego współczucia z powodu śmierci Mamy składają Zespół i Zarząd Fundacji im. Stefana Batorego - czytamy.

Nie żyje Gustaw Lutkiewicz. Aktor miał 93 lata [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Katarzyna Lutkiewicz walczyła z rakiem piersi. Kilka lat temu przeszła jednak operację i wróciła do zdrowia. W ubiegłym roku jej stan zdrowia znowu się pogorszył. -W domu straciła przytomność. Na szczęście w porę ją znaleziono i trafiła do szpitala. Lekarze stwierdzili, że była odwodniona, w bardzo złym stanie. Jedna nerka już nie pracowała. Na dodatek zaczęły się kłopoty z krążeniem limfy w prawej ręce, która spuchła i stała się dwa razy grubsza od lewej. Katarzyna marzyła, by jak najszybciej wyjść ze szpitala i znaleźć się w hospicjum. Znała je, bo jako PR-owiec współpracowała z Fundacją Hospicjum Onkologiczne - informuje tygodnikprzeglad.pl.

Pogrzeb Katarzyny Lutkiewicz zaplanowano na 12 kwietnia. Córka aktorskiej pary - Wiesławy Mazurkiewicz i Gustawa Lutkiewicza - zostanie pochowana w grobie ojca w Alei Zasłużonych.

Przypominamy, że Gustaw Lutkiewicz zmarł 24 lutego 2017 roku. Aktor miał na swoim koncie ma ponad 100 ról filmowych. Zagrał m.in. w "Ewa chce spać", "Rękopis znaleziony w Saragossie", "Ostatnia stacja", "Pan Wołodyjowski", "C.K. Dezerterzy" czy"Ogniem i mieczem" (1999). Zagrał także w wielu serialach, m.in. w "Alternatywy 4", "W Labiryncie", "Ekstradycja 3", czy serialu "Złotopolscy", gdzie wcielał się w postać sklepikarza - Zygmunta Karabasza.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • 1234 (gość)

    A czemu aż na 12 kwietnia zaplanowano pogrzeb? Liczą, że już nie będzie obostrzeń?

    31.03.2021 11:59
  • Smieszekcheszek (gość)

    Jak to umarła nie na covid?

    31.03.2021 11:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×