"Złotopolscy". Piotr Machalica ożenił się! Wybranką aktora jest młodsza o 21 lat bizneswoman

Piotr Machalica ożenił się! Wybranką aktora jest młodsza o 21 lat bizneswoman, z którą poznał się 7 lat temu. Na weselu bawiło się mnóstwo znanych osób. Kto towarzyszył Machalicy podczas jednego z najważniejszych dni w jego życiu?

Multimedia

Piotr Machalica ożenił się

W sobotę, 19 września 2020 roku Piotr Machalica i jego ukochana, Aleksandra, wzięli ślub. Aktor poznał swoją wybrankę 7 lat temu w Częstochowie, gdzie był dyrektorem artystycznym Teatru im. A. Mickiewicza, a kobieta prowadzi swój biznes - jest właścicielką jednego z tamtejszych hoteli. Nowa żona 65-letniego Machalicy jest od niego młodsza o 21 lat.

Najlepsze polskie seriale z lat 90. Jakie produkcje trafiły na ekrany ponad 20 lat temu?Zobacz więcej

Zakochani wzięli ślub cywilny, ponieważ oboje mają już za sobą nieudane małżeństwa. Jak podaje "Super Express", panna młoda ubrana była w elegancką tunikę pokrytą tiulem z cyrkoniami oraz skrojone na miarę spodnie. Machalica postawił na modny garnitur w delikatną kratę.

Na weselu bawili się popularni aktorzy, m.in. Krystyna Janda, Joanna Liszowska, Artur Żmijewski z żoną oraz Katarzyna i Cezary Żakowie. Na uroczystości zabrakło Edyty Olszówki, z którą przez lata związany był Piotr Machalica.

Renata Gabryjelska była ulubienicą widzów serialu TVP. Jak dziś wygląda? Zobacz, jak się zmieniła!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×