"Złotopolscy". Poruszające wyznanie Jarosława Bieniuka. Wyznał, jak wyglądało życie jego rodziny po śmierci Anny Przybylskiej

Chociaż kolejne lata mijają, wciąż trudno uwierzyć w śmierć Anny Przybylskiej. Młoda aktorka odeszła zdecydowanie za wcześnie. Teraz na bardzo intymne i poruszające wyznanie zdecydował się jej partner, Jarosław Bieniuk!

Multimedia

Poruszające wyznanie Jarosława Bieniuka. Wyznał, jak wyglądało życie jego rodziny po śmierci Anny Przybylskiej

Śmierć Anny Przybylskiej to wydarzenie, w które trudno uwierzyć do dzisiaj. Zawsze uśmiechnięta i tryskająca energią - właśnie taka była Anna Przybylska, którą widzowie zapamiętali m.in. z serialu "Złotopolscy".

Teraz, na łamach magazynu "Viva", w rozmowie z Krystyną Pytlakowską, o śmierci Anny Przybylskiej opowiedział jej partner, Jarosław Bieniuk, który doczekał się z aktorką trójki dzieci: Oliwii (ur. 2002), Szymona (ur. 2006) oraz Jana (ur. 2011).

Słowa Jarosława Bieniuka poruszają! Mężczyzna wyznał, że po śmierci Anny Przybylskiej bardzo pomogła mu mama:

W tym strasznym okresie po odejściu Ani, to babcia przejęła jej obowiązki. To ona scalała nasz dom. Moja mama zresztą zawsze dbała o to, aby był obiad, śniadanie, pełna lodówka. Ale też i przytulanie, miłość.

Anna Przybylska kochała wschody słońca. Wiedząc to, jej siostra Agnieszka poświęciła jej piękne wspomnienieZobacz więcej

Jako ojciec miał największy problem, żeby ze śmiercią mamy oswoić dzieci...

Jeszcze pół roku po śmierci Ani spaliśmy we czwórkę w jednym łóżku. W końcu Oliwia się zbuntowała, powiedziała, że jej niewygodnie i wróciła do swojego pokoju - powiedział w "Vivie".

Oliwia Bieniuk dodała, że kompletnie nie było gotowa na to, co ją spotkało:

Wszyscy byliśmy w szoku. Ja starałam się nie przygotowywać na śmierć mamy, bo nie wierzyłam, że odejdzie. Ale cóż, miałam wtedy 12 lat…

Źródło: Agencja TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×