"Złotopolscy". Tych gwiazd serialu już z nami nie ma. Niektórzy odeszli w tragicznych okolicznościach

W serialu "Złotopolscy" zagrało wielu znakomitych aktorów, ale niektórych z nich już z nami nie ma. Gdy umierały kolejne osoby z obsady "Złotopolskich", widzowie pogrążali się w żałobie. Dziś wspominamy, tych których pożegnaliśmy w ostatnich latach. Niektórzy odeszli w tragicznych okolicznościach.

Multimedia

Tych gwiazd "Złotopolskich" nie ma już wśród nas

"Złotopolscy", czyli serialowa opowieść o dwóch skłóconych od pokoleń gałęziach rodu Złotopolskich, zapoczątkowanych przez Dionizego Złotopolskiego i jego siostrę bliźniaczkę Eleonorę Gabriel, była wielkim hitem TVP.

Ciekawych postaci w "Złotopolskich" nie brakowało, a aktorzy byli jakby "skrojeni" do swych ról. Oprócz Henryka Machalicy i Aliny Janowskiej, w serialu grali także: Anna Przybylska, Magdalena Stużyńska, Andrzej Nejman, Jerzy Turek, Ewa Ziętek, Anna Milewska, Paweł Wawrzecki, Leon Niemczyk i inni. Niestety, części z nich nie ma już wśród nas.

Grała żonę Waldka Złotopolskiego. Nie chciała żyć w blasku fleszy. Co teraz robi?Zobacz więcej

Złotopolscy - nie żyje spora część obsady

W ostatnich latach pożegnaliśmy wielu wybitnych artystów, którzy występowali w "Złotopolskich". Odszedł także Jan Purzycki - scenarzysta serialu. W mediach bardzo głośno było o przedwczesnej śmierci Anny Przybylskiej, czyli serialowej Marylki. Widzowie opłakiwali też Alinę Janowską i Henryka Machalicę.

Gwiazdy serialu "Złotopolscy" umierały z przyczyn naturalnych, a także z powodu chorób, głównie nowotworów złośliwych oraz nieszczęśliwych wypadków. Kogo z obsady "Złotopolskich" nie ma już z nami?

Andrzej Piaseczny bałamucił Annę Przybylską. Zabraniali im się całować!Zobacz więcej

W galerii przypominamy sylwetki nieżyjących gwiazd "Złotopolskich".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Przemysław Pogorzelec (gość)

    Grzesia Komendarka szkoda najbardziej. Odszedł niespodziewanie a nie miał go kto pochować

    25.06.2021 23:55
  • Gość (gość)

    Dlaczego 3 ostatnie slajdy są puste

    25.06.2021 15:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×