złotopolscy

"Złotopolscy". Andrzej Nejman i Magdalena Stużyńska latami odgrywali zgrane małżeństwo. "Poczułem, że złapałem pana Boga za nogi"

Andrzej Nejman to aktor, który przez lata wcielał się w rolę Waldka Złotopolskiego w kultowym dziś serialu "Złotopolscy". Jego najpiękniejsze wspomnienia są związane z jego serialową żoną Marcysią, którą odgrywała Magdalena Strużyńska. Zdradził, że piękna aktorka nie była mu obojętna zaś dzień, w którym dowiedział się kto wcieli się w jego serialową partnerkę był jednym z najszczęśliwszych w jego życiu!

02.07.2022Złotopolscy

"Złotopolscy". Małgorzata Socha jako ponętna Kate uwodziła serialowego Wieśka Gabriela. Tak zaczęła się jej kariera. Publikujemy archiwalne zdjęcia

Małgorzata Socha jest dziś wielką gwiazdą. Niestety, początki kariery aktorskiej były dla niej trudne. Aktorka przez pewien czas pracowała nawet w branży nieruchomości. Jak zaczęła się jej kariera? W galerii publikujemy stare zdjęcia z planu serialu "Złotopolscy". Zobaczcie, jak Małgorzata Socha w roli Kate uwodziła serialowego Wieśka Gabriela.

25.06.2022Złotopolscy

"Złotopolscy". Klaudia Halejcio już dawno tak nie wygląda. Pokazujemy, jak aktorka zmieniła się od początku swojej kariery. Pamiętacie ją z czasów "Złotopolskich"?

Klaudia Halejcio od lat jest jedną z najpopularniejszych aktorek i osobistości telewizyjnych w naszym kraju. Przez wielu jest uznawana również za jedną z najpiękniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Pokazujemy, jak wyglądała aktorka, gdy dopiero zaczęła zdobywać rozpoznawalność. Od czasu jej pierwszej poważnej roli zmieniła się nie do poznania.

12.06.2022Złotopolscy

Kiedyś mieszkał tu Dionizy Złotopolski z rodziną. Dziś słynny dworek wygląda zupełnie inaczej. Dotarliśmy do zdjęć pięknej posiadłości

"Złotopolscy" - serial, który kojarzy chyba każdy. Kultowa produkcja TVP rozsławiła miasteczko Złotopolice, ale piękny dworek rodziny Złotopolskich znajduje się zupełnie gdzie indziej. Nie każdy wiedział, że słynna posiadłość jest w rękach gwiazdy TVP! Dziś posiadłość rodziny Złotopolskich wygląda zupełnie inaczej. Tych zdjęć mogliście nie widzieć!

29.05.2022Złotopolscy

"Kowalscy kontra Kowalscy". Paweł Wawrzecki przeżył niejedną rodzinną tragedię. Pokazujemy, jak przez lata zmieniał się wybitny aktor, który wiele wycierpiał w życiu

Paweł Wawrzecki jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów ostatnich dekad. Ogólnopolską sławę przyniosła mu rola Wiesława Gabriela w serialu "Złotopolscy". Okazuje się jednak, że życie aktora wcale nie było usłane różami i podczas swojej kariery musiał się mierzyć z niejednym życiowym dramatem. Zobaczcie, jak przez te wszystkie lata zmienił się Paweł Wawrzecki.

27.05.2022Kowalscy kontra Kowalscy

Ich wdzięki w prasie mogła oglądać cała Polska. Anna Mucha, Katarzyna Zielińska i nie tylko... Tak kiedyś wyglądały gwiazdy seriali, które pozowały w magazynach dla panów [+18]

Gwiazdy szukają najróżniejszych sposobów na to, aby utrzymać na szczycie swoją karierę w show biznesie. Część z nich decyduje się na pokazanie swoich wdzięków na łamach słynnych męskich czasopism, co niewątpliwie pomaga w zdobyciu nowego grona fanów wśród mężczyzn, ale i również wzbudza kontrowersje. Zobacz, które serialowe gwiazdy zdecydowały się na taki krok i jak się zmieniły od czasu publikacji ich pikantnych zdjęć na łamach prasy dla dorosłych.

26.04.2022Ranking

"Złotopolscy". Renata Gabryjelska dla miłości porzuciła aktorską karierę i zniknęła z show biznesu! Czym zajmuje się dzisiaj i jak wygląda?

Serial "Złotopolscy" to produkcja, której przedstawiać raczej nie trzeba. Chociaż serial nie jest emitowany od lat, to wciąż ma status kultowego, a wielu widzów wciąż wraca do niego pamięcią. Losy bohaterów śledziło mnóstwo osób. Jedną z największych gwiazd serialu była Renata Gabryjelska. Niewielu wie, dlaczego - praktycznie z dnia na dzień - zniknęła z show biznesu! Czym zajmuje się dzisiaj i jak wygląda?

23.04.2022Złotopolscy

"Barwy szczęścia". Ewa Ziętek na scenie już od 50 lat! Zrobiła wielką karierę, ale sława odebrała jej szczęśliwe życie prywatne

Ewa Ziętek może pochwalić się długim stażem pracy. Aktorka znana ze "Złotopolskich" czy "Barw szczęścia" osiągnęła sukces o jakim wielu innych artystów jedynie marzy. Artystka nie mogła mieć jednak wszystkiego. W życiu prywatnym nie miała tak wiele szczęścia. Jak potoczyły się jej losy od początków kariery?

14.04.2022Barwy szczęścia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×