Zmiany w ramówce TVN. "Singielka" o innej porze! [WIDEO]

TVN zdecydował o zmianie godziny emisji telenoweli „Singielka” - serial z popołudnia przeniesiony zostanie na godz. 20.55. W związku z tym nastąpią przesunięcia w ramówce popołudniowej - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Multimedia

"Singielka to nowy serial TVN emitowany od 6 października 2015 r. w dni powszednie o godz. 17:25. Stacja zdecydowała, że od 30 listopada produkcja będzie nadawana tuż po "Na Wspólnej", czyli od poniedziałku do czwartku o godz. 20:55. Serial ma poprawić wyniki pasma, z którym stacja ma ostatnio problemy.

CZYTAJ TAKŻE:

"SINGIELKA" ODCINEK 29. MIKOŁAJ PROPONUJE ELCE ZWIĄZEK!
CZY "SINGIELKA" TO TAKŻE SERIAL DLA MĘŻCZYZN? [WIDEO]

Obecnie w poniedziałki i wtorki o godz. 20:50 można oglądać serial paradokumentalny "Ten moment", który pod koniec września zastąpił inną pozycję tego typu - "Wesołowska i mediatorzy". Program Anny Marii Wesołowskiej został przeniesiony do TVN7. Z kolei w środy o godz. 20:50 TVN nadaje obecnie reality-show "Kto poślubi mojego syna?", a w czwartki - "Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler. W grudniu odcinki kończące sezon tych dwóch produkcji widzowie zobaczą o godz. 21:30.

Oznacza to, że na dawną porę emisji, czyli na godz. 17:00 powróci "Ukryta prawda". "Szkołę" ponownie będzie można oglądać o godz. 16:00, a "Rozmowy w toku" o godz. 15:00.

"Singielka" opowiada o dziennikarce Elce (Paulina Chruściel), która zmotywowana nadchodzącym ślubem siostry zamierza dokładnie w 274 dni znaleźć prawdziwą miłość. Zaczyna chodzić na randki, a swoje perypetie opisuje w felietonach pod pseudonimem "Singielka". Na ekranie pojawiają się także m.in. Mateusz Janicki, Filip Bobek, Julia Kamińska, Izabela Kuna, Karolina Gorczyca, Dorota Pomykała czy Dominika Gwit.

Komentarze

Skomentuj
  • Aneta (gość)

    Ela będzie z Mikołajem i już

    13.11.2015 14:03
  • G (gość)

    Chyba Mateusz Janicki...

    13.11.2015 12:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×