Zmiany w ramówce TVP1, TVP2 i Polsat 3.11.2013

W związku z żałobą po śmierci Tadeusza Mazowieckiego TVP1, TVP2 oraz Polsat zmieniły ramówki na niedzielę 3 listopada!

Multimedia

TVP1 równolegle z kanałami TVP Polonia i TVP Info transmitować będzie uroczystości pogrzebowe, które o godz. 11.00 rozpoczną się w Bazylice Archikatedralnej w Warszawie pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela. Z tego względu widzowie nie obejrzą m.in. programu “Świat się kręci - the best of". Ponadto, o godz. 18.20 Jedynka nie wyemituje kolejnego odcinka teleturnieju “Jaka to melodia?". Zamiast niego widzowie będą mogli obejrzeć fragment koncertu Piotra Rubika pod tytułem “Psalmy dla Ciebie".

W TVP2 zamiast "Show z humorem: I kto to mówi?" o godz. 17.20 pokazany zostanie program publicystyczny "Kultura, głupcze". O godz. 18.45 zamiast programu "Dzięki Bogu już weekend" i "Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej " widzowie zobaczą film "Znachor". W ramówce nie znajdzie się też premierowy odcinek “I kto to mówi" - zamiast niego TVP2 o 22.10 przypomni polski film fabularny "Podróż" - informują Wirtualnemedia.pl.

Na Polsacie nie zostanie wyemitowany trzeci półfinał szóstej edycji programu “Tylko muzyka. Must be the music". Zamiast niego widzowie o 22.00 zobaczą film sensacyjny “Salt" z Angeliną Jolie. Z kolei o godz. 11.35 w miejsce powtórki filmu “Nagi peryskop" stacja pokaże film “Mój przyjaciel Hachiko".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×