"Zmierzch". Joanna Krupa obok Henry'ego Cavilla w filmowym hicie o wampirach! Jak do tego doszło? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W tym roku mija 10 lat od premiery filmu "Zmierzch", który zapoczątkował ogólnoświatowy szał na wampiry. Z tej okazji autorka książek Stephenie Meyer podzieliła się swoją wizją wymarzonej obsady - kogo widziałaby w roli głównych bohaterów? Będziecie zaskoczeni!

Multimedia

"Zmierzch" to miłosna historia z elementami fantasy, która stała się wielkim przebojem kinowym i podbiła serca nastolatków na całym świecie. Film powstał na podstawie pierwszej części bestsellerowej serii książek autorstwa Stephanie Meyer i zapoczątkował ogólnoświatowy szał na wampiry. Na fali ogromnego sukcesu powstały kolejne filmy z wampirzej serii, a odtwórcy głównych ról: Robert Pattison, Kristen Stewart, Taylor Lautner czy Nikki Reed stali się sławni.

Filmowy hit o wampirach ma już 10 lat! Jak zmienili się bohaterowie? [GALERIA]Zobacz więcej

Co by było, gdyby historia potoczyła się inaczej, a w role głównych bohaterów wcielili się inni aktorzy? Z okazji mijających w tym roku 10 lat od premiery filmu "Zmierzch" autorka książek -Stephenie Meyer podzieliła się swoją wizją wymarzonej obsady - kogo widziałaby w roli głównych bohaterów? Kto według Mayer miał zagrać w wampirzej serii? Będziecie zaskoczeni!

Wśród swoich faworytów Stephenie Meyer wymieniła m.in. Henry'ego Cavilla czy Joannę Krupę! Sprawdźcie w galerii, kto mógł zagrać w "Zmierzchu"!

Zobacz galerię

*Źródło: Press Association/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×