"Żmijowisko". Cezary Pazura pokazał córkę! Do kogo jest podobna Amelia?

Cezary Pazura do tej pory nie pokazywał twarzy swoich dzieci w mediach społecznościowych. Postanowił zrobić wyjątek na prośbę córki. Z okazji 10. urodzin Amelki opublikował urocze zdjęcia! Jak wygląda najstarsze dziecko Edyty i Cezarego Pazurów?

Multimedia

Cezary Pazura od wielu lat jest związany z Edytą Pazurą. Małżeństwo wspólnie wychowuje trójkę dzieci - Amelię, Antoniego i Ritę. Z pierwszą żoną aktor ma także córkę Anastazję. Pazura dba o prywatność rodziny i nie publikuje twarzy potomstwa. Ostatnio jednak zaskoczył fanów! Amelka skończyła dziesięć lat, a dumny tata pochwalił się jej zdjęciami. Jak się okazało, uczynił to na prośbę dziewczynki:

"Moja Gwiazda kończy dziś 10lat! Ciągle mnie pyta, czemu na wspólnych zdjęciach zawsze jest tyłem? „Wstydzisz się mnie tato?” Właśnie, że nie! Jesteś moją dumą i chlubą! Będę się zawsze Tobą chwalił. Jesteś najlepszą córeczką na świecie! Kocham Cię Amelko! Wszystkiego Najlepszego na 10te urodziny!!!" - podpisał fotografie Pazura.

Żona Cezarego Pazury pokazała zdjęcia sprzed 10 lat! Jak świętowali rocznicę ślubu?Zobacz więcej

Zdjęcia wywołały prawdziwe poruszenie wśród obserwatorów. Internauci zachwycają się urodą Amelki i zastanawiają się do kogo dziewczynka jest bardziej podobna. Zdania są jednak podzielone. A Wy jak uważacie? Dziesięciolatka przypomina bardziej mamę czy tatę?

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×