"Żmijowisko". Davina Reeves-Ciara została Miss Nowego Jorku, ale zrezygnowała z kariery w USA dla miłości. Zamieszkała pod Wałbrzychem i gra w polskich serialach

Davina Reeves-Ciara to pochodząca ze Stanów Zjednoczonych modelka, która w 2010 roku została Miss Nowego Jorku. Modeling stał się dla niej przepustką do wielkiego świata, ale Davina Reeves-Ciara wybrała miłość. Wybrankiem jej serca jest Polak, z którym mieszka w Wałbrzychu.

Multimedia

Davina Reeves-Ciara, czyli Miss Nowego Jorku w Polsce

Przed kilkunastoma laty chodziła po wybiegach w USA, w 2010 roku sięgnęła po koronę i tytuł Miss Nowego Jorku. Zrezygnowała z tego wszystkiego dla miłości. Od kilku lat mieszka pod Wałbrzychem z mężem i dziećmi. Właśnie w Polsce realizuje się w nowych rolach: aktorki, prezenterki, terapeutki a przede wszystkim matki. Widzowie pamiętają ją z filmu "Słaba płeć" i kilku seriali m.in. "Barw szczęścia". Davina Reeves-Ciara ma na swoim koncie również role teatralne w spektaklach Teatru Dramatycznego im Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu. Jedna z pierwszoplanowych ról w serialu CANAL+ pt. "Żmijowisko" była najważniejszym aktorskim wyzwanie w jej karierze.

Serial, który powtórzy sukces "Belfra"? Byliśmy na planie i sprawdziliśmy, jakie są na to szanse!Zobacz więcej

Davina Reeves-Ciara w 2019 roku zagrała w serialu Canal+

Postać Daviny Reeves-Ciary to córka Polki i Nigeryjczyka, modelka, prezenterka telewizyjna i celebrytka. Bardzo popularna i rozpoznawalna. To obok roli Arka (Paweł Domagała) jedna z najważniejszych postaci zarówno w książce jak i w serialu. Dla Daviny Reeves - Ciary to zdecydowanie największe i najtrudniejsze wyzwanie aktorskie i spełnienie marzeń:

Jeżeli miałabym opisać mój plan marzeń, to jest dokładnie to. Wiele rzeczy mi w życiu nie wyszło. Traciłam kontrakty, filmy, bo miałam dzieci albo byłam w ciąży. Aż wreszcie doczekałam się głównej roli. Zagrałam ciekawą postać, która nie jest jednowymiarowa i co niezwykle ważne pracowałam z reżyserem, który pozwalał mi grać tak jak lubię - wspominała.

Historia serialowej Adaomy do złudzenia przypominała jej życie w Nowym Jorku, i przypominałaby je nadal, gdyby w odpowiednim momencie nie zdecydowała się na radykalną zmianę.

To równoległy wszechświat, w którym wybrałam – jak Adaoma – niewłaściwą drogę. Cieszę się, że sama słuchałam intuicji i że małżeństwo miało dla mnie pierwszeństwo, że chciałam nad nim pracować, chciałam to budować. Dzięki temu teraz, kiedy spełnia się moje marzenie, to jest tak smaczne, soczyste i bogate. Moje dzieci są tu w hotelu, mój mąż był ze mną na planie i nie czuję tej pustki, którą ciągle czuje Adaoma - opowiadała.

Davina Reeves-Ciara kaleczy język polski? Aktorka opowiada, jak przygotowywała się do roliZobacz więcej

Davina Reeves-Ciara mąż

Poznaliśmy się z Irkiem w Nowym Jorku dzięki temu, że wygrałam konkurs Miss Nowego Jorku. Poleciła mi go koleżanka jako sprawdzonego kucharza terapeutycznego, który pomaga ludziom oczyszczać ciało. Miałam wtedy ogromny problem z nadużywaniem jedzenia aby uciec od własnych emocji. Zatrudniłam go. Podczas pierwszego naszego spotkania zapamiętałam jego chude nogi, tak mu wtedy zazdrościłam. Też chciałam być szczuplejsza. Myślałam, że może wtedy wszystkie moje marzenia się spełnią - czytamy ja jej stronie.

Davina Reeves-Ciara spełnia się obecnie w roli mamy czwórki dzieci. Na Youtube znana jest jako Therapeutic Mama, oprócz grania w serialach, prowadzi razem z mężem warsztaty żywienia terapeutycznego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ireska (gość)

  Już kolejny raz oglądam ten program i jestem zachwycona tą panią jakby tak wszyscy podchodzili do życia świat byłby lepszy, życzę tej rodzinie dużo zdrówka i nie zmieniajcie się.

  17.07.2022 11:05
 • Bea (gość)

  Davina to niesamowita kobieta.Urodziła czwórkę dzieci(porody domowe),uprawia jogę,biega,morsuje w górskim potoku,jest witarianką,Polskę nazywa swoim domem i mówi pięknie po polsku a języka nauczyła się od męża Polaka.Nie ma żadnych polskich korzeni,z dziećmi rozmawia głównie po polsku, razem z mężem promuje w fantastyczny sposób zdrowy styl życia.Cała jej rodzina(mąż i dzieci są tego przykładem)O jej życiu w polskich górach z rodziną można obejrzeć na YouTube Therapeutic Mama.Podziwiam ją za ogromną radość życia chociaż dzieciństwo nie szczędziło jej przykrych przeżyć.Super babeczka, piękna kobieta.I ma przy sobie mądrego faceta.

  16.02.2022 21:35
 • Arek62 (gość)

  Ładna i mądra kobieta Docenia Polsce czego nie potrafi wiele ludzi tu urodzonych

  08.11.2021 16:45
 • Gosc (gość)

  Jest corka Niemki i Nigeryjczyka, a nie Polki. Uczyla sie polskiego od meza, nie ma korzeni polskich. Nalezy wiec bardzo podziwiac wytrwalosc i tak piekne opanowanie jezyka! Gratuluje

  10.01.2020 07:52
 • Postac (gość)

  Artykul nieprecyzyjnie sie wyrazil, postac grana przez Davine jest nigeryjsko-polskiego pochodzenia, a aktorka Davina jest Amerykanka nigeryjsko-niemieckiego pochodzenia.

  03.11.2019 22:00
 • Blad w artykule (gość)

  To nie jest corka Polki, jej matka byla Amerykanka niemieckiego pochodzenia. Davina nie ma w sobie kropli polskiej krwii, a jednak niezle nauczyla sie polskiego, jak na wzglednie krotki (7 czy 8 letni), pobyt tutaj.

  03.11.2019 21:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×