"Żmijowisko". Gwiazdy na premierze nowego serialu CANAL+! Wojciech Zieliński opowiada o produkcji

We wtorek, 29 października, w Warszawie odbyła się uroczysta premiera nowego serialu CANAL+ pt. "Żmijowisko". Serial na antenie zadebiutuje już 3 listopada, a my porozmawialiśmy z jedną z gwiazd produkcji, Wojciechem Zielińskim, który zdradził nam czego spodziewać się po "Żmijowisku"!

Multimedia

"Żmijowisko" odcinek 1 - premiera w niedzielę, 3 listopada, o godzinie 21:30 na antenie CANAL+

Na premierze "Żmijowiska" nie mogło zabraknąć gwiazd serialu; pojawili się Paweł Domagała razem z żoną Zuzanną Grabowską, Piotr Stramowski, Davina Reeves-Ciara, Agnieszka Żulewska, Hanna Koczewska, Kamila Urzędowska, Stanisław Cywka, Wojciech Zieliński, Marta Malikowska czy Cezary Pazura. Naturalnie nie mogło zabraknąć też reżysera, czyli Łukasza Palkowskiego, dla którego to już kolejna współpraca z CANAL+. Czy będzie tak samo udana jak przy "Belfrze"? Wiele na to wskazuje!

CANAL+ prezentuje zwiastun swojego nowego serialu! Kiedy premiera?Zobacz więcej

"Żmijowisko" opowiada historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska "Żmijowisko". Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada (Hanna Koczewska), córka Arka (Paweł Domagała) i Kamili (Agnieszka Żulewska). Rozpoczynają się zakrojone na wielką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania. W trakcie jego prywatnego dochodzenia pojawiają się zaskakujące tropy i nowi podejrzani...

Jedną z gwiazd "Żmijowiska" jest Wojciech Zieliński, który opowiedział nam o swoim bohaterze, pracy nad serialem oraz współpracy z Łukaszem Palkowskim. Sprawdźcie, czego spodziewać się po "Żmijowisku"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×