"Żmijowisko". Kamila Urzędowska to odkrycie serialu CANAL+! Kim jest młoda i utalentowana aktorka? [WYWIAD]

Wielkimi krokami zbliża się finał serialu CANAL+ pt. "Żmijowisko". Już za chwilę wszystko będzie jasne, a zakończenie zaskoczy wszystkich! Jedną z gwiazd "Żmijowiska" jest Kamila Urzędowska, która opowiedziała nam o pracy nad serialem!

Multimedia

Kamila Urzędowska to bezapelacyjnie odkrycie serialu "Żmijowisko". Utalentowana aktorka to chodzący wulkan energii, która kradnie show dla siebie w każdej ze scen. Jej serialowa Sabina długo była postacią, którą trudno było rozgryźć, ale już teraz powinna być bardziej czytelna dla widzów.

Aktorzy o tym, czy przeczytali książkę Wojciecha Chmielarza. Jak podobał się im materiał źródłowy?Zobacz więcej

Myślę, że Sabinę zrozumieją osoby, które mają bardzo mocno rozwinięte cechy psychopatyczne. Większość osób znajduje się na tej linii, tylko jedni mają te cechy rozwinięte bardziej, a inni mniej - zdradziła nam Kamila Urzędowska.

Czego tak naprawdę chce Sabina? O co chodzi tej postaci? Czy potrafiłaby istnieć bez serialowego Damiana (Stanisław Cywka)? O to, a także o kulisy produkcji serialu "Żmijowisko" zapytaliśmy Kamilę Urzędowską, która opowiedziała nam, jak naprawdę wyglądała praca na Mazurach! Sprawdźcie nasze wideo.

Kamila Urzędowska urodziła się 7 stycznia 1994 roku i jest studentką ostatniego roku Wydziału Aktorskiego AST we Wrocławiu. "Żmijowisko" jest jej wielkim ekranowym debiutem, jednak wcześniej aktorka zagrała w kilku krótkich metrażach, a także zaliczyła epizod w serialu "Ślad". W styczniu Kamilę Urzędowską będzie można oglądać również w epizodzie w filmie Macieja Kawulskiego pt. "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×