"Żmijowisko". Kto jest kim w nowym serialu Canal+? Poznaj tajemniczych bohaterów "Żmijowiska"!

"Żmijowisko" już niebawem zadebiutuje na antenie Canal+, ale zanim to nastąpi warto sprawdzić, kim są bohaterowie serialu w reżyserii Łukasza Palkowskiego. Jakie tajemnice skrywają Arek, Kamila, Ada, Robert czy Adaoma? Sprawdź, czego udało się nam dowiedzieć o bohaterach serialu "Żmijowisko"!

Multimedia

"Żmijowisko" - premiera serialu już 3 listopada tylko w CANAL+

„Żmijowisko” to nowy serial Canal+ na podstawie książki Wojciecha Chmielarza pod tym samym tytułem. Produkcja w reżyserii Łukasza Palkowskiego opowiada historię przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska „Żmijowisko”. Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada (Hania Koczewska), córka Arka (Paweł Domagała) i Kamili (Agnieszka Żulewska). Rozpoczynają się zakrojone na szeroką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania.

W trakcie prywatnego dochodzenia pojawiają się zaskakujące tropy i nowi podejrzani. Sprawa coraz bardziej się gmatwa i pojawia się w niej coraz więcej wątków. Tym bardziej, że w tle poszukiwań nastolatki jest historia jej rodziców, ich przyjaciół z młodości oraz wzajemnych relacji pełnych skrywanych przez lata konfliktów, namiętności i uprzedzeń. Stopniowo ujawnia się brutalna prawda o życiu w kłamstwie, dwoistości ludzkiej natury oraz wyniszczającej obsesji zazdrości i nienawiści, która nieuchronnie prowadzi do tragedii.

Serial, który powtórzy sukces "Belfra"? Byliśmy na planie i sprawdziliśmy, jakie są na to szanse!Zobacz więcej

W głównej roli – Arka – wystąpi Paweł Domagała. W serialu wystąpią także m.in.: Davina Reeves-Ciara, Agnieszka Żulewska, Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Wojciech Zieliński, Marta Malikowska, Joachim Lamża, Davina Reeves-Ciara, Szymon Piotr Warszawski, Tamara Arciuch, Małgorzata Klara, Magdalena Różańska, Dominik Bąk, Mirosław Haniszewski, Grzegorz Warchoł czy Lidia Sadowa. W obsadzie znaleźli się też niezwykle utalentowani aktorzy młodego pokolenia: Stanisław Cywka, Kamila Urzędowska oraz Hanna Koczewska.

Kto jest kim w serialu "Żmijowisko"? Jakie tajemnice skrywają główni bohaterowie nowej produkcji Canal+? Sprawdź, co zdradzili nam aktorzy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • arek (gość)

    mam nadzieje,że tym razem Canal+ przedstawi coś wartościowego, a nie jak beznadziejny Belferek i inne seriale

    02.11.2019 08:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×