"Żmijowisko". Marta Malikowska interpretuje tytuł nowego serialu Canal+. To coś więcej niż wakacyjne letnisko

Żmijowisko to nie tylko miejscowość, w której znajduje się serialowe gospodarstwo agroturystyczne. Jak jeszcze można interpretować tytuł nowej produkcji Canal+? Z pomocą przychodzi Marta Malikowska, czyli serialowa Joanna. Żmijowisko to coś więcej niż wakacyjne letnisko!

Multimedia

"Żmijowisko" premiera w niedzielę, 3 listopada, o godz. 21:30 w Canal+

"Żmijowisko", czyli opowieść o tragedii i rodzinie, która musi stawić czoło ciężkiej próbie zadebiutuje na antenie Canal+ już 3 listopada. Produkcja na podstawie popularnej książki Wojciecha Chmielarza to współczesny konflikt pokoleń z tragedią w tle. Tytułowe żmijowisko można więc interpretować na różne sposoby.

Kto jest kim w nowym serialu Canal+? Poznaj tajemniczych bohaterów! Zobacz więcej

Marta Malikowska w serialu "Żmijowisko" wciela się w Joannę, gospodynię Żmijowiska, czyli gospodarstwa agroturystycznego, które jest jej miejscem na Ziemi. Żmijowisko to jednak coś więcej niż nazwa wsi i letniska.

Jak aktorka interpretuje tytuł nowego serialu Canal+? Zobacz wideo!

O serialu "Żmijowisko":

Serial opowiada historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska "Żmijowisko". Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada, córka Arka i Kamili. Rozpoczynają się zakrojone na wielką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania. W trakcie jego prywatnego dochodzenia pojawiają się zaskakujące tropy i nowi podejrzani. Sprawa coraz bardziej się gmatwa i pojawia się w niej coraz więcej wątków. Tym bardziej, że w tle poszukiwań nastolatki jest historia jej rodziców, ich przyjaciół z młodości oraz wzajemnych relacji pełnych skrywanych przez lata konfliktów, namiętności i uprzedzeń. Stopniowo ujawnia się brutalna prawda o życiu w kłamstwie, dwoistości ludzkiej natury oraz wyniszczającej obsesji zazdrości i nienawiści, która nieuchronnie prowadzi do tragedii.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×