"Żmijowisko" obsada. Kto przeczytał książkę Wojciecha Chmielarza przed rozpoczęciem zdjęć do serialu?

W serialu "Żmijowisko" Canal+ zagrali znakomici polscy aktorzy. Kto z nich przeczytał książkę Wojciecha Chmielarza, a kto zdecydował się budować swoją postać na własnych zasadach? Sprawdź, co zdradziły nam gwiazdy produkcji!

Multimedia

„Żmijowisko” to oryginalna produkcja Canal+ na podstawie popularnej książki Wojciecha Chmielarza pod tym samym tytułem. Z ekranizacjami książek bywa różnie: jednych udaje się twórcom zadowolić, a innych nie, bo wyobrażali sobie książkowy świat zupełnie inaczej.

Serial, który powtórzy sukces "Belfra"? Byliśmy na planie i sprawdziliśmy, jakie są na to szanse!Zobacz więcej

Zdjęcia do serialu „Żmijowisko” trwały od kwietnia do końca lipca 2019 roku. Na planie serialu na Mazurach spotkała się plejada polskich aktorów. W rolach głównych w "Żmijowisku" wystąpili: Paweł Domagała, Davina Reeves-Ciara, Agnieszka Żulewska, Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Wojciech Zieliński, Marta Malikowska, Joachim Lamża, Małgorzata Klara, Stanisław Cywka, Kamila Urzędowska oraz Hanna Koczewska.

ART[77053

Kto z nich przeczytał książkę Wojciecha Chmielarza, a kto zdecydował się stworzyć swoją postać na własnych zasadach? Dla Agnieszka Żulewskiej książka była vademecum wiedzy na temat charakteru postaci. Z innego założenia wyszła z kolei Marta Malikowska, która chciała tym razem poeksperymentować.

Sprawdź, co na temat książki Wojciecha Chmielarza powiedziały nam gwiazdy "Żmijowiska"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×