"Żmijowisko". Znamy datę premiery serialu! Kiedy pierwszy odcinek w Canal+?

"Żmijowisko" w reżyserii Łukasza Palkowskiego trafi na antenę Canal+ już w listopadzie. Poznajcie dokładną datę premiery i obejrzycie nowy zwiastun serialu!

Multimedia

"Żmijowisko" to jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali tej jesieni. Nowa produkcja CANAL+ jest oparta na podstawie popularnej książki Wojciecha Chmielarza pod tym samym tytułem. To opowieść o rodzinie, która musi stawić czoło próbie przekraczającej ludzkie wyobrażenia. O tym, ile człowiek jest w stanie zrobić dla swoich dzieci i jak wiele może to kosztować. To współczesny konflikt pokoleń z tragedią w tle.

Paweł Domagała nagrał piosenkę do serialu. Posłuchaj i zobacz wyjątkowy teledysk!Zobacz więcej

Serial zadebiutuje antenie CANAL+ w niedzielę, 3 listopada 2019 roku. Na ekranie zobaczymy m.i.n Pawła Domagałę, Agnieszkę Żulewską, Cezarego Pazurę, Piotra Stramowskiego, Wojciecha Zielińskiego, Joachima Lamżę, Davinę Reeves-Ciara, Szymona Piotra Warszawskiego, Malgorzatę Klarę, Stanisława Cywkę, Kamilę Urzędowską i Hannę Koczewską. Za reżyserię serialu odpowiada twórca cenionego przez widzów "Belfra" - Łukasz Palkowski.

„Żmijowisko” - o czym jest?

Serial opowiada historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska „Żmijowisko”. Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada (Hania Koczewska), córka Arka (Paweł Domagała) i Kamili (Agnieszka Żulewska). Poszukiwania nie przynoszą efektu. Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii i na własną rękę próbuje odszukać córkę. W trakcie prywatnego dochodzenia pojawiają się zaskakujące tropy i nowi podejrzani. Sprawa coraz bardziej się gmatwa. W tle poszukiwań nastolatki pojawia się historia jej rodziców i ich przyjaciół z młodości - pełna konfliktów, namiętności i uprzedzeń. Stopniowo ujawnia się brutalna prawda o życiu w kłamstwie, zazdrości i nienawiści, które prowadzą do tragedii.

Serial, który powtórzy sukces "Belfra"? Byliśmy na planie i sprawdziliśmy, jakie są na to szanse!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×