"Żmijowisko". Zwiastun nowego serialu Canal+! To będzie najmroczniejszy serial tej jesieni?

Canal+ prezentuje pierwszy oficjalny zwiastun serialu "Żmijowisko". W obsadzie produkcji znaleźli się m.in. Paweł Domagała, Cezary Pazura, Agnieszka Żulewska i Wojciech Zieliński. Zapowiada się naprawdę mrocznie!

Multimedia

"Żmijowisko" - o czym jest?

Serial opowiada historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska "Żmijowisko". Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada (Hania Koczewska), córka Arka (Paweł Domagała) i Kamili (Agnieszka Żulewska). Rozpoczynają się zakrojone na szeroką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania.

Serial, który powtórzy sukces "Belfra"? Byliśmy na planie i sprawdziliśmy, jakie są na to szanse!Zobacz więcej

W trakcie prywatnego dochodzenia pojawiają się zaskakujące tropy i nowi podejrzani. Sprawa coraz bardziej się gmatwa i pojawia się w niej coraz więcej wątków. Tym bardziej, że w tle poszukiwań nastolatki jest historia jej rodziców, ich przyjaciół z młodości oraz wzajemnych relacji pełnych skrywanych przez lata konfliktów, namiętności i uprzedzeń. Stopniowo ujawnia się brutalna prawda o życiu w kłamstwie, dwoistości ludzkiej natury oraz wyniszczającej obsesji zazdrości i nienawiści, która nieuchronnie prowadzi do tragedii.

"Żmijowisko" - zwiastun

Reżyserem serialu jest Łukasz Palkowski, odpowiedzialny za sukces pierwszego sezonu "Belfra". W głównej roli – Arka – będzie można zobaczyć Pawła Domagałę. W serialu wystąpią także m.in.: Davina Reeves-Ciara, Agnieszka Żulewska, Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Wojciech Zieliński, Marta Malikowska, Joachim Lamża, Szymon Piotr Warszawski, Tamara Arciuch, Małgorzata Klara, Magdalena Różańska, Dominik Bąk, Mirosław Haniszewski, Grzegorz Warchoł czy Lidia Sadowa. W obsadzie znaleźli się też niezwykle utalentowani aktorzy młodego pokolenia: Stanisław Cywka, Kamila Urzędowska oraz Hanna Koczewska. Zdjęcia do "ŻmijowiskA" trwały od kwietnia do końca lipca 2019 roku. Premiera odbędzie się jesienią 2019 r. w Canal+.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ciotka Halina co pupę wypina (gość)

    Czy to polskie "miasteczko twin peaks"?

    06.09.2019 18:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×