"Znaki 2". Andrzej Konopka o serialu AXN: "Znaki" to serial dla wyrobionych widzów i koneserów

Przed nami wielki finał 2. sezonu serialu "Znaki". O produkcji telewizji AXN mieliśmy okazję porozmawiać z odtwórcą głównej roli, Andrzejem Konopką, czyli serialowym komisarzem Michałem Trelą. Sprawdźcie, co powiedział nam o "Znakach".

Multimedia

"Znaki 2" odcinek 8 - premiera we wtorek, 12 maja, o godzinie 22:00 na antenie AXN

Z Andrzejem Konopką mieliśmy okazję porozmawiać jeszcze przy okazji premiery "Znaków 2", więc to była doskonała szansa, aby poruszyć wątek wewnętrznej przemiany komisarza Treli. Pod koniec 1. sezonu jego córka zostaje porwana, przez co Trela znowu wpada w alkoholizm. Co sprawia, że z niego wychodzi? Jeżeli widzieliście odcinki "Znaków 2" to wiecie, ale warto też poznać spojrzenie samego aktora na tę postać.

Zniknięcie córki spowodowało, że uaktywniła się ta ciemna strona komisarza, czyli po prostu wrócił do nałogu. Jak każdy rasowy bohater ma podwójną duszę i jakieś skazy na charakterze. Tak jest w tym przypadku. - wyznał nam Andrzej Konopka.

Piotr Trojan wspomina swoją rolę w serialu: Gdyby mój bohater nie był policjantem, byłby księdzemZobacz więcej

Co było najtrudniejsze podczas realizacji "Znaków"? Jak Andrzej Konopka patrzy na wielogatunkowość serialu AXN i co było dla niego najatrakcyjniejsze w otrzymanym scenariuszu? Konopka jednocześnie tak mówi o serialu:

"Znaki" to serial dla wyrobionych widzów. Tutaj nie można na chwilę odejść od ekranu, bo całość trzeba oglądać w skupieniu. To produkcja dla koneserów.

ANDRZEJ KONOPKA O SERIALU "ZNAKI 2" WYWIAD

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×