"Znaki 2". Gwiazdy serialu AXN opowiadają o produkcji. Ten sezon jest jeszcze lepszy od pierwszego?

Już dzisiaj na antenie telewizji AXN zadebiutuje serial "Znaki 2". Mieliśmy okazję pojawić się na premierze tego niezwykłego kryminału, gdzie gwiazdy produkcji opowiedziały nam o swoich wrażeniach z planu! Sprawdźcie, czego spodziewać się po 2. sezonie "Znaków"!

Multimedia

"Znaki" sezon 2. od wtorku, 7.04.2020 o godz. 22:00 w AXN! - sprawdź program tv

W 2. sezonie "Znaków" podążamy za historią zaginięcia córki komisarza Michała Treli (Andrzej Konopka), Niny (Magdalena Żak). W niewyjaśnionych okolicznościach znika również para podróżników. Prowadzone są ciągłe poszukiwania. Śledztwo jednak zbacza z torów, gdy komisarz dowiaduje się kto odpowiada za zaginięcie jego jedynego dziecka. Zło w Sowich Dołach nie śpi...

Na premierze "Znaków 2" mieliśmy okazję obejrzeć dwa pierwsze odcinki produkcji i oczywiście nie mogliśmy nie zapytać aktorów o ich wrażenia! Helena Sujecka, czyli ekranowa aspirant Adrianna Nieradka, powiedziała:

Bardzo się cieszę, że spotkaliśmy się w ogóle przy drugim sezonie, ponieważ kręcąc pierwszy nie wiedzieliśmy, że taka miła niespodzianka nastąpi. To było trochę jak wejście w znane buty, co było przyjemne.

Komisarz Trela dowiaduje się, kto stoi za zaginięciem jego córki! Kto jeszcze zniknie? Zobacz zwiastun!Zobacz więcej

Michał Czernecki, czyli ekranowy były mąż Nieradki, dodał:

Jestem pozytywnie zaskoczony tą drugą serią. Drugi sezon to jest zawsze ryzyko. Zrobiliśmy dobre, tę historię chce się dalej śledzić, myślę, że więcej nie trzeba.

W 2. sezonie powiększa się obsada "Znaków". Jedną z nowych postaci zagra Barbara Wypych, która tak mówi o swojej bohaterce:

Dostałem możliwość zagrania roli Kai. To młoda, bardzo ambitna kobieta, która współpracuje w duecie z Twerskim, też bardzo podejrzanym bohaterem w tym 2. sezonie. Zwykle dostaję bohaterki do grania, które można polubić, a tym razem może być inaczej. To z pozoru pozytywna i miła postać, ale koniec może być zaskakujący dla widza.

Co jeszcze powiedziały nam gwiazdy serialu "Znaki 2"? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×