„Znaki”. Pierwszy teaser i zdjęcia z planu nowego serialu AXN! "Pułapka" od TVN ma konkurencję? [WIDEO+ZDJĘCIA]

AXN zaprezentował pierwszy teaser i zdjęcia z planu serialu "Znaki". Do obsady dołączyli również kolejni aktorzy, którzy wystąpią obok m.in. Andrzeja Konopki, Heleny Sujeckiej, Małgorzaty Hajewskiej-Krzysztofik i Heleny Englert. Czy "Pułapka: od TVN ma konkurencję? Zobaczcie, jak zapowiadają się "Znaki" od AXN!

Multimedia

Do obsady serialu kryminalnego "Znaki" dołączyli kolejni aktorzy. Na planie pojawił się Andrzej Mastalerz, który wciela się w Jonasza, uchodzącego wśród mieszkańców Sowich Dołów za cudotwórcę. Mastalerz znany jest m.in. z ról w "Paradoksie", "Pokłosiu" czy "Świadku koronnym". Męża jednej z głównych bohaterek, Błażeja Nieradkę, zagra Michał Czernecki. Aktora można było oglądać m.in. w "Wojnie polsko-ruskiej", "Wałęsa. Człowiek z nadziei" czy "Planecie singli".

Magdalena Żak gra Ninę, córkę Michała Treli, nowego komendanta w serialowych Sowich Dołach. Na ekranie pojawi się obok Heleny Englert. Aktorka znana jest widzom z filmów "Cicha noc", "Najlepszy" i "Powidoki", a także z serialu "Barwy szczęścia". W "Znakach" od AXN zgra także Piotr Trojan. Emil Sobczyk, w którego się wciela, to miejscowy policjant, mieszka w Sowich Dołach od urodzenia. Trojana można było oglądać w filmach "Chce się żyć" i "PolandJa". Gościnnie pojawił się także w takich serialach jak "Czas honoru" i "Prokurator".

Mrok, strzały i przerażona Agata Kulesza - zobacz pierwszy teaser nowego serialu TVN! [WIDEO]Zobacz więcej

Stacja AXN zaprezentowała pierwszy teaser i zdjęcia z planu serialu "Znaki", które możecie zobaczyć w galerii. Myślicie, że "Pułapka" od TVN ma konkurencję?

Zobacz galerię

Przypominamy, że "Znaki" to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela, który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. Za reżyserię serialu odpowiadają Jakub Miszczak ("Sprawiedliwi - Wydział kryminalny", "Licencja na wychowanie") i Marcin Ziębiński ("Kiedy rozum śpi", "Dublerzy").

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×