"Znaki". Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu! Kiedy nowe odcinki?

Dobra wiadomość dla fanów serialu "Znaki"! Stacja AXN postanowiła kontynuować kryminalną produkcję. We Wrocławiu rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu. Co się wydarzy w nowych odcinkach "Znaków"?

Multimedia

"Znaki" to kryminalny serial stacji AXN. Ostatni z ośmiu odcinków serialu został wyemitowany 28 listopada 2018 roku. Akcja pierwszego sezonu toczyła się w Górach Sowich. W miasteczku Sowie Doły została zamordowana studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyły media w całej Polsce, jednak sprawa nie została rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku.

Kto jest kim w nowym polskim serialu AXN? Kiedy premiera? [ZWIASTUN, DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Helena Englert, czyli serialowa Agata Paszke, poinformowała o rozpoczęciu zdjęć do drugiego sezonu serialu "Znaki" w swoich mediach społecznościowych. Pierwsze dni sierpnia młoda aktorka spędziła na planie. W kolejnym sezonie kryminalnej produkcji nie zabraknie Pauliny Gałązki, która także pojawiła się już na planie we Wrocławiu:

Oprócz Heleny Englert i Pauliny Gałązki, w obsadzie pierwszego sezonu "Znaków" znaleźli się m.in. Andrzej Konopka, Helena Sujecka, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Mirosław Kropielnicki, Michał Czernecki, Karolina Owczarz, Jasper Sołtysiewicz, Magdalena Żak, Andrzej Mastalerz, Zbigniew Stryj oraz Rafał Cieszyński. Nie wiadomo jeszcze kiedy bohaterowie powrócą na antenę stacji AXN, ani jakie losy czekają ich w nowych odcinkach. Pierwszy sezon zostawił jednak wiele wiele otwartych pytań, które czekają na wyjaśnienie. Jesteście ciekawi co się wydarzy?

"Znaki". Gatunkowa schematyczność kontra castingowe strzały w dziesiątkę. Jaki jest nowy polski serial AXN?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×