Znamy gwiazdy Sylwestra Dwójki!

Telewizyjna Dwójka i miasto Wrocław po raz kolejny zapraszają na wyjątkową noc sylwestrową.

Multimedia

Widzów Dwójki i wszystkich, którzy tego wieczoru odwiedzą wrocławski rynek, czeka niezapomniana zabawa w rytmie sześćdziesięciu największych przebojów ostatnich 60 lat oraz niezwykła muzyczno-taneczna podróż w czasie.

W nocy z 31 grudnia 2012 roku na 1 stycznia 2013 roku, na sylwestrowej scenie, usytuowanej na Rynku we Wrocławiu pojawi się plejada najpopularniejszych polskich wykonawców. Wystąpią: Maryla Rodowicz, Kayah, Krzysztof Krawczyk, Lady Pank, Ireneusz Dudek, Ania Rusowicz, Kuba Badach, Damian Ukeje, Cree z Sebastianem Riedelem, Jerzy Połomski, Hey, Wojciech Waglewski, Michał Szpak, Mezo oraz zespół Plateau.

Nie zabraknie muzycznych evergreenów oraz zaskakujących pokoleniowych duetów naszych gwiazd. Widzów i uczestników koncertu czekają również… repertuarowe niespodzianki. Maryla Rodowicz podczas imprezy noworocznej zaprezentuje autorską wersję "gangnam style". A zespół Lady Pank sylwestrowym koncertem na wrocławskim rynku zwieńczy obchodzony w tym roku swój 30. jubileusz.

Koncert poprowadzą Katarzyna Zielińska i Tomasz Kammel.

Na tegorocznym koncercie sylwestrowym we Wrocławiu pojawi się także wrocławskie trio kabaretowe Neo-Nówka. Znany i lubiany kabaret będzie gościem szalonej, jedynej w swoim rodzaju prywatki prowadzonej przez Piotra Kędzierskiego. "Prywatkowicze" zabiorą widzów Dwójki w wyjątkową podróż poprzez minione dekady muzyki rozrywkowej, a także telewizyjne style i konwencje. Neo-Nówka sparodiuje m.in. kultowe programy, które tworzyły historię TVP przez ostatnie 60 lat. Za sprawą kabareciarzy na prywatce pojawi się również tajemnicza, nieustępliwa pani Wandzia, która za wszelką cenę będzie chciała wprosić się na sylwestrową imprezę. Łącznie Neo-Nówka pojawi się w sześciu kolejnych odsłonach.

Przygotowane z ogromnym rozmachem widowisko rozpocznie się o godz. 20.05 i potrwa do godz. 1.30.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×