Znamy pierwszego zwycięzcę Comedy Awards

Statuetki Comedy Awards, znawcy komedii przyznają najzabawniejszym aktorom, sitcomom oraz kinowym produkcjom.

Multimedia

W tym roku jedna z nagród na pewno przypadnie Robinowi Williamsowi. Gala Comedy Awards odbędzie się w nowojorskim Hammerstein Ballroom w sobotę 21 kwietnia, retransmisję będzie można obejrzeć w sobotę 6 maja na kanale Comedy Central Polska.

Jedną z najcenniejszych statuetek Comedy Awards jest "Stand-Up Icon" przyznawana każdego roku osobie, która miała wyjątkowy wpływ na rozwój "stand-up comedy". W tym roku wyróżnienie otrzymał Robin Williams, za innowacyjne podejście do tego rodzaju komedii i inspirowanie przyszłych pokoleń komików. Jury doceniło go za niespotykaną wyobraźnię, niezapomniane kreacje aktorskie i niezrównany dorobek jako artysty stand-up. Zeszłorocznym laureatem nagrody był Eddie Murphy, który odebrał ją z rąk Tracy Morgan.

"Robin Williams jest komediową siłą natury, którego impulsywność i wybuchowy improwizacyjny styl doprowadziły go na sam szczyt" - mówi Casey Patterson, producentka Comedy Awards - "Zdobywca Oskara, ukochana gwiazda kina i telewizji, aktywista. Robin dosłownie zrobił ze "stand-up comedy" narzędzie do zmieniania świata. Jest więcej niż IKONĄ... to jeden z najcenniejszych komików naszych czasów. Byliśmy podekscytowani a zarazem wzruszeni, możliwością goszczenia Robina na gali Comedy Awards w tym roku."

Kompletna lista nominacji sprzed 2012 roku oraz więcej informacji o wydarzeniu jest dostępna pod adresem www.thecomedyawards.com oraz http://www.comedycentral.pl/news/the-2012-comedy-awards/.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×