Znamy płeć dziecka Jacka Kurskiego! Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Bliscy znajomi Jacka i Joanny Kurskich zdradzili płeć ich dziecka! Czy prezes TVP będzie miał trzeciego syna czy drugą córkę? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Prezes TVP Jacek Kurski po raz czwarty zostanie ojcem. Jego żona, 47-letnia Joanna Kurska, spodziewa się dziecka! O tej parze było głośno już latem ubiegłego roku, gdy wzięli ślub kościelny w sanktuarium w Łagiewnikach.

Dziennikarka TVP Info oburzona zagranicznymi wyjazdami gwiazd. Zaapelowała o solidarność ze służbą zdrowiaZobacz więcej

Gdy wyszło na jaw, że żona Jacka Kurskiego jest w ciąży, dziennikarze od razu chcieli się dowiedzieć jak najwięcej. Jak zdołał ustalić Super Express, prezes TVP oczekuje narodzin córki. - Joanna i Jacek nie mogą się doczekać maleństwa. To dla nich piękny czas. Odliczają dni do narodzin córeczki - mówi informator portalu.

- Joanna w ciąży czuje się bardzo dobrze. Wielka w tym zasługa Jacka, który bardzo o nią dba. Mąż stara się towarzyszyć Joannie podczas wszystkich badań i wizyt kontrolnych u lekarza - twierdzą natomiast informatorzy faktu. Z ich informacji wynika także, że Joanna Kurska ma urodzić już na wiosnę.

Z poprzedniego związku Jacek Kurski ma trójkę dzieci, dwóch synów i jedną córkę. Joanna z wcześniejszego małżeństwa ma 10-letniego syna Filipa.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Hkui (gość)

    Ma obojniaka

    21.02.2021 15:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×