Znamy trenerów 2. edycji "The Voice of Poland. Najlepszy głos"

W telewizyjnym show TVP2 wystąpią w roli trenerów Justyna Steczkowska, Patrycja Markowska, Marek Piekarczyk oraz Baron i Tomson z grupy Afromental. Pierwszy odcinek 2 marca o godz. 20.05 na antenie Dwójki.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: BĘDZIE "THE VOICE OF POLAND 2" - TO JUŻ PEWNE! KATE ROZZ POPROWADZI "THE VOICE OF POLAND"?

Na antenę TVP2 powraca wielkie muzyczne talent-show, zatytułowane "The Voice of Poland. Najlepszy głos". Podobnie jak w pierwszej edycji programu, która miała swoją premierę jesienią 2011 roku, dzięki profesjonalnym trenerom oraz współpracującym z nimi sztabem specjalistów, utalentowani, debiutujący wokaliści zrobią milowy krok w swojej karierze. Podczas drugiej edycji "The Voice of Poland" w rolę trenerów wcielą się Justyna Steczkowska, Patrycja Markowska, Marek Piekarczyk z TSA oraz Baron i Tomson z Afromental.

Nowy skład trenerski to jednak nie jedyna nowość, którą zaskoczą widzów twórcy "The Voice of Poland". Program wzbogacony zostanie o kilka punktów zwrotnych, które podniosą dramaturgię rywalizacji. Jedną z nich będzie możliwość przejęcia przez pozostałych trenerów uczestnika konkurencyjnej drużyny, który odpada z rywalizacji na etapie "Bitwy". Twórcy drugiej edycji planują też większy nacisk położyć na elementy "reality show", które pozwolą widzom bliżej poznać swoich faworytów.

CZYTAJ TAKŻE: TOMASZ KAMMEL POPROWADZI "THE VOICE OF POLAND" "THE VOICE OF POLAND" WRÓCI WIOSNĄ?

Nowa odsłona "The Voice of Poland" - podobnie jak pierwsza edycja - składać się będzie z kilku etapów. W trakcie "Przesłuchań w ciemno" każdy z trenerów wybiera dwunastu uczestników, którzy trafią do jego drużyny. Trenerzy nie widzą śpiewających osób, siedząc na specjalnych fotelach odwróconych tyłem do sceny. Wybierając wokalistę, polegają wyłącznie na swoim słuchu i intuicji. Gdy głos uczestnika zachwyci któregoś z trenerów, ten odwraca się, a uczestnik automatycznie trafia do jego zespołu. Co dzieje się w sytuacji, gdy odwróci się więcej niż jeden trener? Wówczas to uczestnik decyduje, z kim będzie współpracować.

Po tym etapie rozpoczyna się "Bitwa". Wokaliści zmierzą się w duetach z kolegami z tej samej drużyny, a trenerzy zdecydują, który z ich podopiecznych opuści program. Następnie w odcinkach na żywo trenerzy i widzowie wybierają Najlepszy Głos w Polsce.

Program będzie trwał 12 tygodni.

Emisja w każdą sobotę od 2 marca, o godz.20.05 na antenie TVP2.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×