Znamy trenerów 6. edycji "The Voice of Poland"!

Do jesiennej ramówki TVP2 dołączy 6. edycja "The Voice of Poland". Wiemy, kto zasiądzie w jury!

Multimedia

  1. edycję "The Voice of Poland" zobaczymy w TVP2 już po wakacjach. Zapowiada się ona wyjątkowo emocjonująco! Od jakiegoś czasu wiadomo, że program u boku Tomasza Kammela i Macieja Musiała poprowadzi Halina Mlynkova (zamiast Mariki). Zmienia się również skład jurorski.

W fotelach trenerskich 6. edycji "The Voice of Poland" zasiądą: Maria Sadowska, Edyta Górniak, Tomson i Baron oraz Andrzej Piaseczny!

"The Voice of Poland" wzbogaci się także o nowatorskie elementy interaktywne, dzięki którym widzowie będą mogli w jeszcze większym stopniu niż dotąd wpływać na losy uczestników. Kto spośród setek utalentowanych wokalistów, biorących udział w castingach, dotrze do finału i zdobędzie nagrodę główną – kontrakt płytowy z Universal Music Polska? O tym widzowie Dwójki przekonają się już jesienią. Premierę szóstej edycji zaplanowano na 5 września 2015 r.

CZYTAJ TAKŻE: NOWA EDYCJA "THE VOICE OF POLAND" JESIENIĄ 2015 W TVP2! HALINA MLYNKOVA O "THE VOICE OF POLAND": NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!

"The Voice of Poland" to wyjątkowy muzyczny talent-show, który odniósł spektakularny sukces na świecie. Aktualnie emitowany jest w ponad 50 krajach. Polska edycja programu obecna jest na antenie Dwójki od 2011 roku i cały czas cieszy się ogromną popularnością. Laureatami poprzednich edycji zostali: Aleksandra Nizio, Juan Carlos Cano, Mateusz Ziółko, Natalia Sikora i Damian Ukeje. Rafał Brzozowski, uczestnik pierwszej edycji programu, odniósł ogólnopolski sukces przebojem „Tak blisko”, a Natalia Sikora została laureatką konkursu "Debiuty" Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2013 roku. Jej sukces powtórzył w 2014 roku w Opolu Mateusz Ziółko zajmując również pierwsze miejsce w konkursie "Debiuty".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×