Znane pary z dużą różnicą wieku: Karol i Małgorzata Strasburger, Maja i Krzysztof Rutkowscy - kto jeszcze? Rekordzistów dzieliło 60 lat!

Pary z dużą różnicą wieku - takich związków w polskim show biznesie nie brakuje. Karol i Małgorzata Strasburger, Maja i Krzysztof Rutkowscy udowadniają, że metryka nie ma dla nich znaczenia, a duża różnica wieku w związku nie jest żadną przeszkodą. Rekordzistów dzieliło aż 60 lat. Oto znane polskie pary i małżeństwa z dużą różnicą wieku.

Multimedia

Znane pary z dużą różnicą wieku: rekordzistów dzieliło 60 lat!

Miłość nie patrzy w metrykę, a związki z dużą różnicą wieku powoli przestają być tematem tabu w Polsce. Wystarczy spojrzeć na nasz rodzimy show-biznes. Nie brakuje w nim osób, które zdecydowały się podążać za tym, co dyktuje serce, niezależnie od wieku. Niektóre z najbardziej znanych związków dzieli nawet 20 i 30 lat różnicy. Co ciekawe, są to jedne z najtrwalszych relacji w polskim show-biznesie. Jan Englert i Beata Ścibakówna są tego idealnym przykładem. Dzieli ich 25 lat różnicy, a są małżeństwem blisko 26 lat!

Niedawno głośno zrobiło się o Magdalenie Cieleckiej, która spotyka się z Bartoszem Gelnerem. Aktorską parę dzieli 18 lat różnicy, ale do rekordu wciąż im sporo brakuje.

Paweł Deląg w młodości łamał serca. 51-letni aktor nadal zdumiewa swoją urodą!Zobacz więcej

Związki z dużą różnica wieku w polskim show biznesie:

 • Karol i Małgorzata Strasburger,
 • Maja i Krzysztof Rutkowscy,
 • Julia Kamińska i Piotr Jasek,
 • i inni.

W galerii znajdziesz znane polskie pary i małżeństwa z dużą różnicą wieku. Niektóre nazwiska mogą Cię zaskoczyć!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Polka (gość)

  Szkoda mi ich no moze Englert jest to prawdziwe reszta to fikcja

  23.08.2021 06:20
 • romantyczne gitary (gość)

  "człowiek z kiblem na głowie, nikt go nie poratuje nikt mu nic nie powie tylko się każdy gapi"

  22.08.2021 18:38
 • Liza (gość)

  Zarabiam od 18000$ do 19000$ miesięcznie pracując w niepełnym wymiarze godzin. Ciągle słyszałem, jak inni ludzie mówią mi, ile pieniędzy mogą zarobić w Internecie, więc postanowiłem się temu przyjrzeć. Cóż, to wszystko było prawdą i całkowicie zmieniło moje życie. Tym się właśnie zajmuję

  =====>>>> www.Mobi9.tk/

  20.08.2021 15:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×