fot. szymon starnawski / polska press
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze
[5/11]

Znane pary z dużą różnicą wieku: Karol i Małgorzata Strasburger, Maja i Krzysztof Rutkowscy - kto jeszcze? Rekordzistów dzieliło 60 lat!

Cezary i Edyta Pazurowie - 26 lat

Są małżeństwem od 2009 roku i wspólnie wychowują trójkę dzieci: Amelię, Antoniego i Ritę. Ich miłosna historia to gotowy scenariusz na film. Poznali się w pociągu relacji Kraków - Gdynia. On miał wtedy 45 lat, a ona 19. Na początku nikt nie dawał im szans, ale oni zdecydowali się być razem na przekór wszystkim i wszystkiemu.

Prawie trzynaście lat temu stanęłam przed wyborem swojej życiowej drogi. Wiedziałam, że będzie ciężko. Weszłam w związek nieszablonowy, odbiegający od przyjętej powszechnie reguły budowania relacji kobieta-mężczyzna już od czasów liceum. Ponadto stworzyliśmy związek, który nie wpisuje się w tradycję polskiego obrazu potencjalnych reklamodawców. Zawsze jednak szłam pod prąd, a dzisiaj cieszę się, że nie daliśmy zwyciężyć kłamstwom, pomówieniom, szantażom... Stworzyliśmy swój własny azyl, pełny miłości i dobra - pisała Edyta Pazura na Instagramie.

[5/11] Znane pary z dużą różnicą wieku: Karol i Małgorzata Strasburger, Maja i Krzysztof Rutkowscy - kto jeszcze? Rekordzistów dzieliło 60 lat!


×