Znane polskie bliźnięta. Bracia Golec, Mroczek i inne gwiazdy podobne jak dwie krople wody!

Każdy zna braci Mroczków i Golców, lecz sławnych polskich bliźniaków jest o wiele więcej! Sprawdźcie naszą galerię i poznajcie ich bliżej!

Multimedia

Statystycznie rzecz biorąc, ciąża bliźniacza u człowieka przypada raz na 80 przypadków, bo przekłada się 2,5% urodzeń. W przypadku bliźniąt jednojajowych szanse są jeszcze mniejsze, takie bliźnięta stanowią zaledwie 0,75% wszystkich urodzeń. Nie zmienia to jednak faktów, że wśród polskich gwiazd bliźniaki mają dość pokaźną reprezentację.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Barbara Kurdej-Szatan, Andrzej Piaseczny i inni kochają czworonogi! Oto psy gwiazd!Zobacz więcej

W aktorskim świecie najbardziej znany przykład to bracia Marcin i Rafał Mroczkowie, którzy od wielu lat grają w serialu "M jak miłość". Nie można jednak zapominać także o Karolinie i Paulinie Chapko, które również grają w popularnych serialach.

Słynne bliźniaki są obecne również w świecie muzyki i sportu. W naszej galerii znajdziecie zbiór najpopularniejszych polskich bliźniąt. Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×