Znani składają życzenia wielkanocne! Jak Wielkanoc 2020 spędzają Basia Kurdej-Szatan, Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, Andrzej Piaseczny i inni?

Ta Wielkanoc jest inna niż wszystkie dotychczasowe. Ze względu na pandemię koronawirusa wielu z nas nie spędza świąt z rodziną. Jak obchodzą je znani i co pokazują w mediach społecznościowych? Jakie życzenia wielkanocne składają swoim fanom? Sprawdźcie!

Multimedia

Znani składają życzenia na Wielkanoc

Pandemia koronawirusa sprawiła, że nie możemy spędzić świąt wielkanocnych tak, jakbyśmy tego chcieli. Ze względu na konieczność zostania w domu, trudno w pełni radować się z tego, co niesie za sobą Wielkanoc czy chociażby cieszyć się z pięknej pogody, którą mamy za oknem. Także osoby publiczne nie ukrywają, że to całkiem inne święta niż te, które pamiętają.

Kinga Rusin popłakała się na wizji! Co sprawiło, że nie umiała powstrzymać łez?Zobacz więcej

Mimo wszystko ważne jest, abyśmy choć trochę poczuli klimat świat i zaczerpnęli z nich nadzieję i optymizm na nadchodzące dni. Twierdzą tak także polscy artyści i celebryci, którzy nie tracą pogody ducha i pokazują to w mediach społecznościowych. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel napisali:

Kochani, niech ten świąteczny czas spełni wszystkie Wasze życzenia. Niech nie zabraknie Wam wzajemnej życzliwości i niech symbol boskiego odrodzenia będzie dla nas wszystkich nadzieją na lepsze jutro. Doceńmy to co mamy. Zdrowie, Rodzinę, Miłość. Wesołych świąt! 🐣

Andrzej Piaseczny nie wyobraża sobie, żeby Wielkanoc spędzić bez ukochanej mamy, Alicji. Razem postanowili złożyć takie oto życzenia:

Życzenia składają znane w polskim show biznesie pary. Pozytywnym nastawieniem ze swoimi obserwatorami dzielą się m.in. Kasia Dziurska i Emilian Gankowski:

Kochani! Mimo wszystko... Spokojnych, zdrowych, smacznych i radosnych Świąt! 🐣❤️ Przesyłamy Wam dużo uśmiechu i ciepła na te nietypowe świąteczne dni Zobacz, jak wyglądają święta gwiazd w mediach społecznościowych!

Słowa otuchy do swoich fanów skierowali także m.in. Katarzyna Glinka, Małgorzata Rozenek-Majdan, Reni Jusis, Anita Sokołowska, Tomasz Barański oraz Barbara Kurdej-Szatan. Zobaczcie, czego życzą i jak spędzają święta w naszej galerii!

Daria Ładocha o kulisach show TVN i wielkanocnym czasie w domu. Dlaczego jest dla niej wyjątkowo trudny?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    A wisi mi jak celebryci spedzaja Wielkanoc , mnie obchodzi moja rodzina i to ze niemam nikogo kogo kocham przy moim stole. Dzieci nie moga dojechac ze swimi rodzinami , bo wlepia im mandat

    12.04.2020 09:20
  • Piotrowski (gość)

    Czy nowym wielkanocnym będzie elif

    12.04.2020 08:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×