"Zniewolona". 3. sezon serialu powstanie? Katerina Kowalczuk ujawnia prawdę!

"Zniewolona" to absolutny serialowy hit. Widzowie TVP pokochali ukraińską produkcję, więc nic dziwnego, że coraz częściej dopytują, czy "Zniewolona" doczeka się 3. sezonu. Odpowiedź na to pytanie mamy z pierwszej ręki - od samej gwiazdy serialu, Kateriny Kowalczuk!

Multimedia

"ZNIEWOLONA" 3. SEZON POWSTANIE?

Koniec 2. sezonu serialu "Zniewolona" zbliża się wielkimi krokami, więc widzowie są ciekawi, czy serial doczeka się kontynuacji. 3. sezon "Zniewolonej" byłby spełnieniem marzeń dla wielu fanów, którzy pokochali historię Katii.

Michaił Gawriłow przyleciał do Polski! Kim jest odtwórca roli Grigorija?Zobacz więcej

Polskę właśnie odwiedziła Katerina Kowalczuk, czyli tytułowa "Zniewolona". Podczas rozmowy z rosyjską gwiazdą musieliśmy poruszyć wątek kontynuacji i wprost zapytaliśmy o nowe odcinki. Czy powstanie 3. sezon "Zniewolonej"? Katerina Kowalczuk tak nam odpowiedziała:

Nie wiem. Wy tego chcecie? Bo ja bardzo (śmiech). Ja też chcę 3. sezonu, ale jeszcze nikt nie wie czy powstanie.

Chcecie, żeby powstał 3. sezon "Zniewolonej"? Dajcie nam znać w komentarzach!

"ZNIEWOLONA" - O CZYM JEST SERIAL

Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • barbbi (gość)

    koniec straszny niesmaczny ponury zakonczenie wrecz koszmarne a widz musi sie domyslac co bedzie

    10.09.2019 17:59
  • nela (gość)

    Drugi sezon skończył się tak naprawdę bez "kropki". Powinny być przynajmniej dwa, trzy odcinki by wyjaśnić wszystkie wątki.Reakcja ojca na sprawy majątku,nie wie przecież że syn popełnił samobójstwo. Kto i dlaczego ranił męża Kati. Czy żyje? Jaka jest jego przeszłość. Katia już drugi raz traci ukochanego ,kiedy w końcu spotka ją coś miłego, zawsze musi cierpieć, być poniżana. Jest taka śliczna i dobra. Natalia czy zostanie w klasztorze. Nikołaj i Jelena co u nich słychać. Mam cichą nadzieje że będzie szczęśliwe zakończenie.

    05.09.2019 05:08
  • Aneta (gość)

    Swietny film bardzo czekam na 3 sezon

    05.09.2019 03:22
  • Gość (gość)

    Zadan musi przeżyć inaczej ten film nie będzie miał sensu :(

    03.09.2019 22:13
  • Dana (gość)

    Czekam na III sezon , Zadan musi życ inaczej ten film nie bedzie miał sensu , zakonczenie II sezonu koszmarne

    03.09.2019 21:00
  • ania (gość)

    trzeci sezon musi być bo drugi skończył się koszmarnie

    02.09.2019 20:20
  • ania (gość)

    trzeci sezon musi być bo drugi skończył się koszmarnie

    02.09.2019 20:19
  • Luka (gość)

    Jestem strasznie zła. Tyle oglądania a takie okropne zakończenie .jeśli 3 seria to tylko z Zadanejm

    02.09.2019 18:50
  • Zelka (gość)

    3 sezon z Zadanem bardzo prosze.

    02.09.2019 14:59
  • Urszula (gość)

    Chcemy 3 sezonu prosimy

    02.09.2019 02:49
  • Eli (gość)

    I seria ok, druga do polowy. Coraz gorzej, niestety. Fatalne zakonczenie. Widac, ze 3 czesc krecona na szybko, na czym cierpi scenariusz. Robi sie nudno... Przeciagany na sile, niestety

    01.09.2019 21:46
  • Elka (gość)

    3 sezon musi być!

    01.09.2019 21:13
  • Ola (gość)

    Też bardzo bym chciała żeby był 3 sezon. Ale już był 2. To ja nie wiedziałam.😮😮😮

    01.09.2019 16:51
  • Niki (gość)

    Chciałam by był 3 sezon

    01.09.2019 16:27
  • Celina (gość)

    Witam serdecznie. Jestem pod wielkim wrażeniem Serialu "Zniewolona". Wielkie brawa dla Producentów i Wszystkich Aktorów. Bez nich ten serial by nie powstał. Każdy odcinek ogladałam z zapartym tchem. Z odcinka na odcinek ciekawiło mnie co będzie dalej z Katią. Liczę na to, że Producenci nie zawiodą Nas Polaków i powstanie 3 sezon tego wspaniałego Serialu. Mam nadzieję, że nie uśmierca Żadana i będzie szczęśliwy z Katią. Czy Katia nie zasługuje na szczęście przecież tyle wycierpiała ?? A z kim może być szczęśliwa jak nie z Żadanem. Pozdrawiam

    01.09.2019 12:01
  • Anna palicki niemcy (gość)

    Mam niemcyMam nadzieje ze nirbawem ukarze sie 3 seson tego filmu bo koniec 2 sesonu byl straszny pozdrawiam

    01.09.2019 11:23
  • Ela (gość)

    Trzeci sezon musi być, można prosić jak najszybciej, jestem ciekawa co dalej się wydarzy i mam nadzieję że Katia będzie w końcu szczęśliwa