"Zniewolona". 3. sezon serialu powstanie przy wsparciu Polaków? TVP zaangażuje się w produkcję?

Przed nami wielki finał 2. sezonu i jednocześnie zakończenie ukraińskiego serialu "Zniewolona", jednak wierni fani produkcji mają nadzieję, że doczekają się 3. sezonu przedstawiającego dalsze losy Kiti. Są na to szanse?

Multimedia

"ZNIEWOLONA" 3. SEZON POWSTANIE?

Jeszcze niedawno mieliśmy okazję rozmawiać z Kateriną Kowalczuk, czyli serialową Katią, która wprost powiedziała, że nic nie wie na temat 3. sezonu "Zniewolonej". Jednak pojawia się coraz więcej plotek sugerujących, że za nowymi odcinkami ukraińskiego serialu będzie lobbować... Telewizja Polska!

Oczywiście na razie to tylko plotki oraz przypuszczenia, jednak należy mieć na uwadze iż "Zniewolona" okazała się wielkim przebojem TVP, gromadząc przed telewizorami widownię idącą w miliony. Nic więc dziwnego, że kierownictwo TVP może rozważać wejście w koprodukcję serialu, a nawet realizację części odcinków na terenie Polski!

3. sezon serialu powstanie? Katerina Kowalczuk ujawnia prawdę!Zobacz więcej

Czy to oznacza, że za kilka miesięcy TVP ogłosi start prac nad 3. sezonem serialu "Zniewolona"? Tego jeszcze nie wiemy, ale mocno kibicujemy! Ten projekt miałby ogromne szanse na zdobycie jeszcze większej popularności, gdyby w obsadzie pojawili się polscy aktorzy i aktorki.

"ZNIEWOLONA" - O CZYM JEST SERIAL

Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • izaura (gość)

    do ja będę opłacał co miesiąc abonament a Kurski będzie finansował jakiś serial ukraiński którego nie oglądam tak jak nie oglądam tvp 1

    18.11.2019 09:31
  • Gość (gość)

    Trzeci sezon tak ale bez polskich aktorów. Jak będą polscy aktorzy , to będzie totalna klapa i nikt nie będzie oglądał. Tak wysoką oglądalność telewizja będzie miała pod warunkiem, że nie zagrają polscy aktorzy.

    06.09.2019 21:41
  • kaśka (gość)

    Żadan przeżyje ślub i będzie z Katią żył szczęśliwie. Jednak pewnego razu do majątku matki Aleksieja przyjedzie krewny, kuzyn, który będzie bliźniaczo podobny do Aleksieja i on również będzie podkochiwał się Kati!

    05.09.2019 13:53
  • 66mm (gość)

    Moim zdaniem ta sadystka przeżyła pożar, bo udało jej się uciec przez tajne przejście w gabinecie. Doznała jednak szoku i doznała amnezji. Dziwnym trafem znaleźli ja ludziska i oddali ją do przytułku dla żebraków. Kobiecina ma blizny, które się goją, powraca też pamięć, jednak wskutek szoku jest ona zdeformowana. Kobiecina myśli, że jest wdową.

    05.09.2019 13:48
  • gienia (gość)

    Zgadzam się 100% żadnych polskich aktorów. Ukraińscy są urodziwi, zdolni, piękni, a Polacy jacyś tacy kiepscy, beznadziejni i po porostu brzydcy!

    05.09.2019 13:40
  • Dorota (gość)

    Bez naszych Cichopkow, Mroczków , Kozuchowskich i innych podobnych

    02.09.2019 17:18
  • Ana (gość)

    Zdecydowanie czekam na trzeci sezon, ale polscy aktorzy ? ...litości, tylko nie to... wierzę że tak nie będzie

    01.09.2019 20:11
  • Kate (gość)

    Czekam na trzeci sezon i mam nadzieję, że Żadan przeżyje, bo tworzą z Katią piękną parę. Oboje dużo przeszli i zasługują na wspólne szczęście. Kiti nie może znów zostać wdową, Żadan musi przeżyć!

    01.09.2019 19:39
  • przezorna (gość)

    Trzeci sezon tak. Tylko nie polscy aktorzy.Nie mamy dobrych w młodym pokoleniu.Tacy pseudo jak krolik i pieniawa pogrąża ten serial.

    01.09.2019 17:40
  • Barbara (gość)

    Trzeci sezon tak. Żadan przeżyje. Katia zostanie lekarzem. Będą szczęśliwą parą . Polskich aktorów Nie.

    01.09.2019 16:42
  • slawole (gość)

    3 sezon tak !!! czekamy wszyscy ale czy warto wklepywac w to polskich aktorów? Ale już broń Boże Cichopek, Mucha i bracia Mroczek.

    01.09.2019 11:06
  • Ula (gość)

    Popieram wszystkie komentarze na temat nakręcenia 3 sezonu z Katią w roli głównej ale nie daj Boże z polskimi aktorami bo to byłaby żenada dla nas widzów.

    31.08.2019 19:50
  • Moni (gość)

    Żadnego Polskiego Aktora ...nie nadaje się do tego będzie zenada ...zadna pseudo gwiazda sie nie nadaje.....prezesie słuchaj POLAKOW NIE chca POLSKICH pseudo gwiazd....

    31.08.2019 19:37
  • Dona (gość)

    3 sezon oczywiście tak, ale bez Polskich aktorów !

    31.08.2019 17:22
  • BASIA (gość)

    koniecznie 3 sezon oczywiscie z zadanem nie moze zginac fajny aktor i pasuje do KATERINY

    31.08.2019 16:03
  • Pot (gość)

    Trzeci sezon jak najbardziej na tak. Fantastycznie by bylo gdyby Żadan przezyl. Polscy aktorzy na nie. Po co psuc nimi to co jest dobre.

    31.08.2019 14:38
  • Mania (gość)

    Trzeci sezon...TAK bez polskich aktorow. Miejmy nadzieje ze trzeci sezon tez bedzie trzymal w napieciu...no i Zadan przezyje i beda zyc dlugo i szczesliwie😀

    31.08.2019 14:24
  • Gosia (gość)

    Trzeci sezon jak najbardziej na TAK, ale bez polskich celebrytów aktorów. Ewentualnie jakieś małe role dla mniej znanych aktorów.

    31.08.2019 13:04
  • Arti (gość)

    Serial dobry ,wciągający ale zakończenie tego sezonu kiepskie mógł inaczej się skończyć

    31.08.2019 12:29
  • Gosc (gość)

    Polscy aktorzy popsują cały serial,az szkoda bo naprawde jest super.Bez Polskich aktorów zdecydowanie!

    31.08.2019 09:33
NowszeStarsze