"Zniewolona". Aleksiej Jarowienko dla fanów w Polsce przerwał treningi do "Tańca z gwiazdami"!

Aleksiej Jarowienko w "Zniewolonej" wcielał się w ukochanego głównej bohaterki - Aleksieja. Wkrótce wystąpi w ukraińskiej wersji "Tańca z gwiazdami", a dla polskich fanów przerwał treningi! Jak pójdzie mu na parkiecie?

Multimedia

"Zniewolona" sezon 2. codziennie (poza czwartkiem) o godzinie 20:35 w TVP1 - sprawdź program tv

Aleksiej Jarowienko to przystojny Aleksiej Kosacz w serialu "Zniewolona". Jego postać to ukochany głównej bohaterki, Katieriny (Katerina Kowalczuk), który został zabity przez Grigorija (Michał Gawriłow). Dzięki tej roli aktor zyskał ogromną popularność, nie tylko na Ukrainie, ale także w Polsce.

Białoruski aktor jest gwiazdą ukraińskiego serialu! Kim jest Aleksiej Jarowenko? Rozkocha w sobie Polki?Zobacz więcej

Dzięki roli w "Zniewolonej" Aleksiej dostał propozycję wzięcia udziału w ukraińskiej wersji "Tańca z gwiazdami". W tej samej edycji, której premiera zapowiedziana jest już na 25 sierpnia, wystąpi także inna gwiazda serialu - Ksenia Miszyna, czyli okrutna Lidia Szeffer. Tuż przed rozpoczęciem show Aleksiej porzucił jednak treningi, aby... spotkać się z polskimi fanami!

Katerina Kowalczuk, Michaił Gavrilov oraz Aleksiej Jarowenko przylatują do Polski 20 sierpnia na zaproszenie władz TVP. - Telewizja Polska zawsze stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich widzów. Niezaprzeczalny sukces „Zniewolonej” i popularność odtwórców głównych ról wydały mi się oczywistym argumentem za tym, żeby zaprosić ekipę serialu "Zniewolona" do Warszawy. To właśnie charakteryzuje TVP – wsłuchiwanie się w głos widzów i dostarczanie im najlepszej możliwej rozrywki. Mam nadzieję, że ta wizyta przybliży bohaterom polskich fanów, a widzom serialu "Zniewolona" umożliwi jeszcze lepsze poznanie swoich idoli – powiedział Prezes Zarządu Telewizji Polskiej, Jacek Kurski.

Ksenia Miszyna, czyli okrutna i diabelsko piękna Lidia Szeffer. Aktorka wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"!Zobacz więcej

Aleksiej Jarowenko - kim jest?

Serialowy Aleksiej urodził się 23 sierpnia 1987 roku w Białorusi. Przez 10 lat chodził do szkoły sportowej, trenował piłkę nożną. Później wybrał się na studia do Białoruskiej Państwowej Akademii Sztuki, którą ukończył w 2012 roku. Obecnie jest aktorem Narodowego Teatru Akademickiego im. Janki Kupały. Popularność przyniósł mu serial "Moc miłości", w którym zagrał w 2013 roku. Jego pasją, oprócz aktorstwa i sportu, jest także muzyka.

"Zniewolona" - o czym jest?

Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie... Postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

Śmierć w ostatnim odcinku! Jak potoczą się losy Katii, Grigorija i Natalii?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×