"Zniewolona". Andriej Żadan - kim jest mężczyzna, który pomaga Katii?

"Zniewolona" - Andriej Żadan pojawił się domu publicznym i postanowił pomóc Katii. Kim jest mężczyzna, który odmieni życie Katieriny?

Multimedia

"Zniewolona" - kim jest Andriej Żadan?

Kiedy Katierina (Katerina Kowalczuk) przebywała w domu publicznym, pojawił się w nim niejaki Adriej Żadan (Maxim Radugin). Mężczyzna od razu zwrócił uwagę na piękną Katierinę, bo już wcześniej gdzieś ją widział.

Okazuje się, że Andirej Żadan pojawił się już w 12. odcinku "Zniewolonej". To właśnie on dał pieniądze Aleksiejowi na wykupienie ukochanej od Piotra Czerwińskiego (Stanisław Bokłan).

Żadan rozpoznaję Katię! Natalia wstępuje do klasztoru!Zobacz więcej

Andriej Żadan sam był chłopem pańszczyźnianym, ale udało mu się wykupić z niewoli. Nie jest jednak jasno powiedziane, jak do tego doszło. W serialu nie zostało także wyjaśnione, dlaczego Andriej odwiedza dom publiczny, w którym rozpoznaje Katię. Mężczyzna finalnie wykupi piękną Katierinę z rąk Holendra.

Na tym jednak nie skończy się jego pomoc. Kiedy Grigorij wpadnie na trop Katieriny w domu wicegubernatora Korieniewa, Andirej znów przybędzie na ratunek i ukryje dziewczynę w swoim domu.

Wszystkie te wydarzenia zbliżą Katierinę i Andrieja do tego stopnia, że w ostatnim odcinku "Zniewolonej" para weźmie ślub!

"Zniewolona" - o czym jest?

Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie... Postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

Kiedy ostatni odcinek 2. sezonu? Jaki będzie finał historii pięknej Katii?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×