"Zniewolona". Jak kończy się serial o pięknej Katierinie? Co wydarzy się w ostatnim odcinku?

"Zniewolona" - jak kończy się serial o pięknej Katierinie? Co wydarzy się w ostatnim odcinku ukraińskiego hitu? Sprawdź streszczenie 48. odcinka "Zniewolonej".

Multimedia

"Zniewolona" odcinek 48. (sezon 2.) w piątek, 30.08.2019 o godzinie 20:35 w TVP1 - sprawdź program tv

Katia (Katerina Kowalczuk) trafiła do domu publicznego, z którego kilkakrotnie próbowała uciec. Każda próba kończyła się jednak fiaskiem. Właścicielka przybytku, Madame, więziła Katię, aż w końcu sprzedała ją Holendrowi. Mężczyzna był brutalny wobec Katieriny i miał dziwne wymagania, aby udawała ona małą dziewczynkę. Katii udało się uciec, a pomógł jej w tym Andriej Żadan. Katieriny otrzymała list polecający od Nikołaja i dzięki temu dostała posadę guwernantki w domu Korieniewych.

Jak się kończy "Zniewolona"?

W ostatnim odcinku "Zniewolonej" Żadan chce wziąć udział w aukcji i tym samym dać wolność Katierinie. Susłow stara się mu to uniemożliwić. Andriej staje się jednak współwłaścicielem banku i dzięki temu ma wpływ na przebieg transakcji. Kupuje Czerwinkę, daje wolność poddanym, a sam oświadcza się Katii.

Odbywa się piękna ceremonia ślubna. Kiedy młodzi wychodzą z cerkwi, dzieje się coś, czego nikt się nie spodziewał...

"Zniewolona" - o czym jest?

Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie... Postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×