"Zniewolona". Już powstaje trzeci sezon? Jedna z aktorek pokazała zdjęcie z planu!

Fani serialu "Zniewolona" ucieszyli się, gdy jedna z aktorek zamieściła zdjęcie z planu - od razu uznali, że już trwają prace nad trzecim sezonem serialu! Czy to prawda? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Zniewolona" - powstaje nowy sezon?

"Zniewolona" to serial, który stał się prawdziwym hitem w Polsce. Dwa pierwsze sezony miały ogromną oglądalność, więc nic dziwnego, że powstają kolejne! Teraz fani nabrali nadziei, że prace nad trzecią serią już się zaczęły.

Powstanie 3. i 4. sezon serialu! Żadan jednak żyje? W obsadzie znajdą się Polacy?Zobacz więcej

A wszystko przez jedno zdjęcie! Sława Krasowska, która w serialu wciela się w postać Halki, zamieściła na Instagramie zdjęcie z planu, co bardzo ucieszyło fanów "Zniewolonej".

Niestety szybko okazało się, że to jedynie zdjęcie z wakacji aktorki. Sława Krasowska szybko wyjaśniła, że wybrała się ona do "Pałacu Czerwińskich", by odpocząć, a nie nagrywać nowe odcinki.

Dla moich polskich czytelników chcę trochę wytłumaczyć o co chodzi z tym „Pałacem Czerwińskich” Najpierw to, że nie kręcimy jeszcze nowego sezonu, a pojechałam tam tylko żeby odpoczywać. Tak, to jest miejsce do zwiedzania i ktokolwiek może przyjechać i zamieszkać w okolicach pałacu! Hotel znajduję się w tym małym budynku, jaki chronią dwa lewy. Pokoje nie są luksusowe - w stories pokazuję jak to wygląda w środku. Ale przyroda tam bardzo piękna!!!! Jutro jeszcze pokażę restaurację i hotel w stylu ukraińskim jaki znajduje się niedaleko i jaki jeszcze rozrywki tam są. Lokacja to wioska Kaczaniwka w okolicach miasta Czernihiw - napisała na Instagramie.

Polska aktorka została "Zniewoloną"! Gdzie obejrzeć ukraiński dramat kostiumowy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×