"Zniewolona". Katerina Kowalczuk dziękuje widzom TVP! Zobacz ujmujący wpis pięknej aktorki!

"Zniewolona" to wakacyjny hit TVP. Serial cieszy się w Polsce ogromną popularnością, co nie umknęło gwieździe produkcji - Katerinie Kowalczuk. Aktorka postanowiła za pośrednictwem mediów społecznościowych podziękować polskiej widowni za docenienie.

Multimedia

Losy pięknej Katieriny z serialu "Zniewolona" śledzą w Polsce miliony widzów. Jak podaje Prezes TVP, Jacek Kurski ukraiński serial kostiumowy ogląda już grubo ponad 3 mln widzów. Ta liczba robi ogromne wrażenie!

Ksenia Miszyna, czyli okrutna i diabelsko piękna Lidia Szeffer. Aktorka wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"!Zobacz więcej

Sukces ukraińskiej produkcji w Polsce dostrzegła też gwiazda "Zniewolonej", czyli Katerina Kowalczuk. Piękna aktorka w za pośrednictwem mediów społecznościowych podziękowała widzom w naszym kraju za to, że niemal codziennie (oprócz czwartków) zasiadają tak licznie przed telewizorami, aby śledzić historię pięknej Katieriny.

"To już jest fenomen ", "Ten serial dosłownie zniewolił widzów TVP. Hitu z Ukrainy pozazdrości nawet Netfix". Krótko o tym, czy Ukraina potrafi robić seriale na światowym poziomie dla widowni z zachodu, a nie wschodu. Koledzy, jesteście fajni!!! - czytamy w poście Kowalczuk.

Pozytywny odbiór "Zniewolonej" w naszym kraju sprawił, że aktorka już wkrótce przyjedzie do Polski. Szczegóły jej wizyty nie są na razie znane, ale będziemy o nich informować na bieżąco!

Katerina Kowalczuk (Katerina Kovalchyk) urodziła się 20 lutego 1993 roku w Syktywkarze w Rosji. Jest absolwentką Państwowej Akademii Sztuki Teatralnej w Sankt Petersburgu, którą ukończyła w 2015 roku. Swoją karierę rozpoczęła od krótkich metraży, do których została zaangażowana dzięki... swojej działalności w mediach społecznościowych. Właśnie tam została dostrzeżona przez twórców, którzy docenili jej talent oraz urodę. Rola Kateriny Wierbickajej przyniosła jej sławę oraz popularność, a także kolejne propozycje aktorskie.

Jacek Kurski o sukcesie ukraińskiego serialu w PolsceZobacz więcej

Zobacz galerię

"Zniewolona" - o czym jest?

Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie... Postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

Komentarze

Skomentuj
 • Super (gość)

  SUPER SÁ NERWY,AKCJA

  16.08.2019 21:30
 • €€€ Gość (gość)

  Nie oglądam tv Kurskiego z jego propagandą i kłamstwami z wyjątkiem ,, Zniewolonej”

  16.08.2019 15:39
 • Tamara (gość)

  Oglądam kriepostnaja zawładnęła moimi wieczorami..😁😁

  16.08.2019 12:20
 • Xxx (gość)

  Serial liczy 48 odcinków

  13.08.2019 11:28
 • Ania (gość)

  Ktoś wie ile będzie odcinków? Świetny serial,oglądam 🥰

  13.08.2019 10:08
 • MarekB (gość)

  Do FAZI - "Jak Kurski podaje 3 miliony to faktycznie serial oglądało 2.3 milona widzów....." Pytanie: a skąd te 2,3 miln. A może 5 milonów. Ot znalazł się specjalista od 7 boleści.

  12.08.2019 21:39
 • Urzędnik (gość)

  Serial jak najbardziej udany i co najważniejsze: trzyma w niepewności i z niecierpliwością czeka się na kolejny odcinek. No i przynajmniej jest na czym zawiesić oko w okresie klasycznych wakacyjnych powtórek.

  12.08.2019 18:43
 • Anna (gość)

  Świetny serial , wspaniała obsada , mistrzowskie role

  11.08.2019 22:19
 • Fazi (gość)

  Jak Kurski podaje 3 miliony to faktycznie serial oglądało 2.3 milona widzów. Niezależnie od propagandy to dobry serial.

  11.08.2019 10:59
 • Senior (gość)

  Serial ciekawy ,dobrze zagrany ,ciekawe postacie ,momentami przerysowany,ale ogólnie dobrze się ogląda, jednak brakuje mi czeskich komedii obyczajowych.

  10.08.2019 22:58
 • ...x (gość)

  Co by nie mówić , to "Zniewolona" jest świetnym serialem.

  10.08.2019 10:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×