"Zniewolona". Katerina Kowalczuk i Aleksiej Jarowienko już w Polsce! Zobacz zdjęcia z powitania na lotnisku! Gdzie można ich spotkać?

Katerina Kowalczuk i Aleksiej Jarowienko - gwiazdy ukraińskiego serialu "Zniewolona" są już wPolsce! Zobacz zdjęcia z powitania na Lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie!

Multimedia

Gwiazdy "Zniewolonej" w Polsce!

Katerina Kowalczuk, czyli piękna Katia z serialu "Zniewolona" oraz Aleksiej Jarowenko, który wcielał się w postać jej ukochanego Aleksieja Kosacza, przylecieli do Polski! Wkrótce dołączy do nich także Michaił Gavrilov, czyli serialowy Grigorij Czerwiński.

Aleksiej Jarowienko dla fanów w Polsce przerwał treningi do "Tańca z gwiazdami"!Zobacz więcej

Gwiazdy "Zniewolonej" zostały zaproszone do Polski przez władze TVP. - Niezaprzeczalny sukces "Zniewolonej" i popularność odtwórców głównych ról wydały mi się oczywistym argumentem za tym, żeby zaprosić ekipę serialu do Warszawy. To właśnie charakteryzuje TVP – wsłuchiwanie się w głos widzów i dostarczanie im najlepszej możliwej rozrywki – uzasadniał swoją decyzję Prezes Zarządu Telewizji Polskiej, Jacek Kurski.

Katerina Kowalczuk i Aleksiej Jarowenko o pracy na planie serialu i o tym, jak zareagowali, gdy dowiedzieli się, jak bardzo są popularni w Polsce opowiedzą także w środę po południu podczas spotkania z polskimi mediami. Będzie tam również redakcja Telemagazyn.pl! Z kolei w czwartek, 22 sierpnia, już razem z Michaiłem Gavrilovem, aktorzy będą gośćmi programu "Pytania na śniadanie", a wieczorem uświetnią swoją obecnością prezentację jesiennej oferty programowej TVP.

Śmierć w ostatnim odcinku! Jak potoczą się losy Katii, Grigorija i Natalii?Zobacz więcej

"Zniewolona" - o czym jest?

Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie... Postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

Kiedy ostatni odcinek 2. sezonu? Jaki będzie finał historii pięknej Katii?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz zdjęcia także w serwisie warszawa.naszemiasto.pl!

Komentarze

Skomentuj
  • Tiamat (gość)

    a ta "ślicznotka" z wielkim nosem jak dziób, wcale nie jest taką ślicznotką.Czy nie ma aktorek godnych tej nazwy i faceta na jakiego ona poluje? Przecież każdy ma oczy.

    22.08.2019 10:28
  • Tiamat (gość)

    Wszyscy na gwałt starają się upodobnić do Wspaniałego Stulecia lub Cesarzowej Ki. Niestety,,,,przy całej sympatii do Katii, bo bardzo miła dziewczyna, to nie jest TO.

    22.08.2019 10:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×