"Zniewolona". Katerina Kowalczuk nie zagra w 3. sezonie serialu? Zastąpi ją polska aktorka?

Ukraiński serial "Zniewolona" okazał się prawdziwym hitem TVP. Polscy widzowie pokochali serial i główną bohaterkę, Katię, której życie nie oszczędzało. Z odcinka na odcinek rosła popularność serialu, więc nic dziwnego, że twórcy rozważają realizację 3. sezonu produkcji!

Multimedia

"ZNIEWOLONA" 3. SEZON POWSTANIE?

Czy wkrótce doczekamy się 3. sezonu "Zniewolonej"? Coraz więcej na to wskazuje. Twórcy serialu sami w sieci podsycają plotki na temat kontynuacji "Zniewolonej", a fani już nie mogę doczekać się nowych odcinków!

Wielu widzów "Zniewolonej" zastanawia się czy Andriej Żadan, który został ugodzony nożem w finale serialu, przeżył. Dla Katii, która jest bliska straty kolejnego ukochanego, byłaby to następna ogromna tragedia w życiu. Czy autorzy scenariusza zlitują się nad główną bohaterką i sprawią, że Żaden będzie cały i zdrowy? Tego niestety nie wiemy.

Katerina Kowalczuk zrobi karierę w Hollywood? Dostała rolę w amerykańskim filmie!Zobacz więcej

Tak samo, jak nie wiemy czy Katerina Kowalczuk powróci jako Katia! Wiele wskazuje na to, że rosyjska aktorka będzie musiała wybrać między robieniem kariery w Stanach Zjednoczonych a realizacją nowych odcinków "Zniewolonej"! Co wybierze? Kowalczuk sama w wywiadach wprost mówiła, że praca w USA jest jej celem.

Fani spekulują, że w przypadku braku angażu dla Kateriny Kowalczuk jej rolę mogłaby przejść... polska aktorka! To byłoby ogromne zaskoczenie, ale coraz głośniej mówi się, że Telewizja Polska chce zostać koproducentem serialu, a udział polskiej obsady w produkcji może być jednym z wymogów współpracy.

Którą polską aktorkę wyobrażacie sobie w roli Katii?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • KK (gość)

    Też tak sądzę że z takiej roli by nie zrezygnowała... oczywiście artykuły tylko takie informacje podsycają... choć Joanna Kulig też była twarzą według mnie super serialu a wybrała.... hmmm większą kasę i jak mówi rozwój....bez niej już nie ma tego serialu. Spadła oglądalność. Także może główna bohaterka serialu Zniewolona też tak zrobi....ale wtedy sporo ludzi przestanie ten serial oglądać. Ja też. Choć w Hollywood będzie ciężko się przebić. Cóż wolą swoich... tylko nielicznym z Innych Krajów się udaje... taka smutna prawda

    05.10.2019 15:02
  • KK (gość)

    Jak ktoś zastąpi główną bohaterkę to przecież nie będzie to już to samo.... żadnej polskiej aktorki nie widzę w tym serialu.... Super aktorzy...w wywiadzie mówiła aktorka że Chce zagrać trzeci sezon....bez niej to już nie będzie to samo....taka prawda. Nikt jej nie zastąpi.....

    05.10.2019 09:34
  • KK (gość)

    Jak ktoś zastąpi główną bohaterkę to przecież nie będzie to już to samo.... żadnej polskiej aktorki nie widzę w tym serialu.... Super aktorzy...w wywiadzie mówiła aktorka że Chce zagrać trzeci sezon....bez niej to już nie będzie to samo....taka prawda. Nikt jej nie zastąpi.....

    05.10.2019 09:34
  • Asia W (gość)

    Skoro to Ukraina wymyśliła i wyprodukowała ten serial to nasza telewizja nie powinna sie do niego mieszać. To ich serial, wiec sie nie wp......akcie! Mamy swoje, które potrzebują budżetu np.,, Korona królów". Dajcie im pieniądze niech robią serial z rozmachem!

    02.10.2019 08:55
  • Wrzos717@gmail.com (gość)

    Ludzie, jeżeli jakaś polska aktorka, to tylko młoda i nieznana, bo gdybym miała znowu oglądać, panie które, przestałam kojarzyć, z roli, bo są wszędzie do za---nią, nie oglądałam za żadne skarby świata. Producenci proszę weźcie to pod uwagę!!!!!!!!!!!!

    01.10.2019 15:43
  • Halma (gość)

    Nie widzę innej aktorki w roli Wiktori consaliddy być może przestanę oglądać ten serial

    30.09.2019 23:50
  • Katia (gość)

    Katie moglaby zagrac Magda Pociecha ktora tez gra Katie w dziewczynach ze Lwowa. Ta aktoeka Katia mi sie podoba.

    30.09.2019 18:29
  • Do Alea (gość)

    No niestety, milion procent racji. Nie ma takiego polskiego serialu który w świecie chcieliby oglądać.

    30.09.2019 18:21
  • Nowa twarz (gość)

    Do tej roli powinni wziąć aktorkę nieopatrzoną, kogoś kto nie bedzie kojarzyl się z innymi serialowymi postaciami, jakaś młoda adeptka tak to widzę, jesli faktycznie trzeba tę zastąpić.

    30.09.2019 18:20
  • Alea (gość)

    Ludzie podniecacie się i napalacie jak szczerbaty na suchary a ta panienka ma to gdzieś i całą środkowa Europę. Wylansowała się Ruska Panna na głupich Polaczkach czy wy myślicie, że ktoś w Rosji lub na Ukrainie by się podniecał polskim serialem?! W życiu tylko my jesteśmy tacy naiwni

    30.09.2019 18:18
  • Znawca (gość)

    Piekne Polki Chotecka,Kurdej,Frycz, Socha, Stalinska, Cielecka no nie piekne? A Kosacz lub Zydan o Banasiuk 2 Mroczki Stuhr ,Piaseczny,Hyzy, Pszoniak Marek Mostowiak? Takie same cudne twarze jak Ukraincy.

    30.09.2019 18:14
  • Grazka (gość)

    Widzę w roli Kati Katarzynę Kucharską,polską młodą aktorkę filmową i teatralną. Jest mało znana, ale B.zdolna Na Ytubie są filmiki z jej udziałem. Niedawno debiutowała w Chinach,w głównej roli .Jestem przekonana że zaskoczylaby Was, jak sama Katerina Kowalczuk.

    30.09.2019 17:59
  • Niki (gość)

    Żadna ze znanych się nie nadaje a Curuś to już przenigdy.

    30.09.2019 17:20
  • Fanka (gość)

    Polskie aktorki niech się wykazują w,, KORONIE KRÓLÓW''

    30.09.2019 16:54
  • Asdd (gość)

    Chcemy Katherine Kowalczuk nikogo innego to już nie będzie to samo

    30.09.2019 16:31
  • Zniewolona (gość)

    Katerine mogłaby zagrać Alicja Bachleda-Curuś😜

    30.09.2019 16:30
  • Dekiel (gość)

    Ona mówiła że chciała by by był 3 sezon wieeec może chce w nim zagrać

    30.09.2019 16:30
  • *** (gość)

    Wątpię że ja zastąpi. Może i jej ostatecznym celem jest kariera w Stanach zjednoczonych ale przecież nie znaczy to że o D razu odejdzie z serialu.

    30.09.2019 16:02
  • Lucky gorszy sort (gość)

    Kto tę kloake ogląda?

    30.09.2019 15:06