"Zniewolona". Katerina Kowalczuk olśniła na jesiennej ramówce TVP 2019! Aktorka pojawiła się z chłopakiem!

Gościem socjalnym podczas prezentacji jesiennej oferty programowej TVP była w tym roku Katerina Kowalczuk, czyli gwiazda serialu "Zniewolona". Aktorka pojawiła się na wydarzeniu z chłopakiem. Zobaczcie, jak serialowa Katia pozowała do zdjęć z ukochanym na czerwonym dywanie.

Multimedia

Katerina Kowalczuk olśniła na jesiennej ramówce TVP 2019!

"Zniewolona" to największy serialowy hit tego lata. Ukraińska produkcja cieszy się tak dużą popularnością, że prezes TVP, Jacek Kurski postanowił zaprosić obsadę serialu do Polski. Katerina Kowalczuk oraz jej koledzy pojawili się też na konferencji ramówkowej Telewizji Polskiej, która odbyła się 22 sierpnia w gmachu przy ulicy Woronicza 17. Pięknej aktorce towarzyszył tego wieczoru ukochany.

Marta Manowska, Norbi z Izabellą Krzan i gwiazda "Zniewolonej" na konferencji TVP. Zobacz, jak się zaprezentowali!Zobacz więcej

Katerina Kowalczuk - kim jest jej chłopak?

Gwiazda serialu "Zniewolona" przyleciała do Polski ze swoim chłopakiem. O ukochanym Kateriny Kowalczuk wiadomo jednak niewiele. Pewne jest, że Michaił Szapowałow zajmuje się fotografią i to on odpowiada za większość zdjęć, które pojawiają się na jej profilu na Instagramie.

Katerina Kowalczuk i Michaił Szapowałow chętnie pozowali do zdjęć fotoreporterom. Aktorka ucięła też sobie miłą pogawędkę z Maciejem Kurzajewskim, który prowadził jesienną ramówkę TVP 2019. Zapytana o to, czy zgodziłaby się zagrać w polskiej produkcji, Kowalczuk odpowiedziała "tak"!

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia Kateriny Kowalczuk i jej partnera z ramówki TVP. Zobaczcie, jak gwiazda serialu "Zniewolona" prezentowała się na ściance!

Zobacz galerię

"Zniewolona" - o czym jest?

Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie... Postanawia zawalczyć o prawo do szczęścia i decydowania o sobie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×